Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
Moldovene ai plans *** cand ai aflat ca ia Talpan palmaresul de la clona popesti leordeni
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fotbal Club FîCîSîBî este o PORCĂRIE de club!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
din comentariile tale penibile e greu..foarte greu sa pricepi ceva,esti obsedat de fc fcsb, in articolul de mai sus e analizat meciul cfr-csu fara nicio legatura cu fcsb(sa-l acuzi pe autor ca a scris asta la comanda fcsb. in conditiile in care se stie ca Eduard Apostol are afinitati dinamoviste, devii penibil)in alta ordine nu e problema ta in ce domeniu excelez eu..capsici?..insa sunt convins de un singur lucru,tu excelezi in debitat prostii!!
toate ca toate dar autorului articolului a vazut alt meci si este certat rau de tot cu limba romana.
daca esti sas ...nu ai nici o treaba cu limba romana ..voi sasi sunteti niste oameni delasatori si dormiti pe voi , pana scoateti ''2 cuvinte'' va adoarme femeia sub voi
iosife ai luat ban pe ip ??? si te-au aruncat si cu randoom ?
bah eu cred ca tu esti copilul lui gelu eftimie , cred ca ai avut o copilarie tare nefericita cu nentu gelu , si ai inceput sa ti-o traiesti acum la 60 de ani pe internet .
Abigail are inteligenta unei coji de cartof.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.