Alte știri din fotbal
Darius Olaru pleacă într-un campionat de top din Europa: „Îi dau drumul pentru că a fost cuminte” » Câți bani va primi FCSB
0
Culisele transferului lui Anderson Ceara la FCSB » Salariul și procentul păstrat de Csikszereda
0
Reduceri masive! Dinamo a lansat abonamentele pentru sezonul viitor
0
CFR Cluj are un nou antrenor! Ioan Varga a dezvăluit numele: „Sper să fie o lovitură pentru noi”
0
Știri din fotbal internațional
Lovitură de jumătate de miliard! » Real Madrid a semnat cel mai lung și scump acord de sponsorizare din La Liga
0
Manchester City pregătește revoluția după Guardiola! Opt jucători pot pleca de la vicecampioana Angliei
0
A rămas fără suporteri! Naționala Iranului, lovită dur în SUA
0
„E mai bun decât Mourinho” » Iker Casillas propune un antrenor spaniol din La Liga
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Franța îi interzice accesul în țară ministrului israelian de finanțe, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
Incep o rivalitate de la meciul asta?gata?se joaca pe bune?
Nicio noutate. Trupa lui pazcany-varga, cu protective politica solida si-apermis sa *** deja 4 titluri fara sa fie deranjata de nimeni, pentru ca suntem in Romanica. La randul ei facatura fotbalistica de partid si de stat, craiolguta, este si ea membra de baza a cooperativelor de play-off, dupa ce in 2017 s-a dat la o parte de o maniera jenanta din fata viiturii din Ovidiu. Asa ca nicio surpriza ca doua astfel de componente ale cooperativelor mult mai nesimtite decat pe vremea lui nea J Padureanu, vor cadea la pace la meciul direct. Traiasca si infloreasca fotbalul romanesc, condus de cel mai iubit fiu burleanu, influentat politic si deturnat de arbitrii smenari si astfel ajuns la periferia Europei, in disputa directa cu puterti precum San Marino, Andorra si Luxemburg!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.