Alte știri din fotbal
Raul Opruț, eroul lui Dinamo la Sibiu: „Ei mă ajută de acolo, de sus, i-am făcut fericiți”
0
Dinamo e lider în Superligă » Ce n-a văzut Sibiul: „Ghiulelele” lui Opruț au spart zidul lui Dorinel Munteanu!
16
Voleu superb reușit Opruț în Hermannstadt - Dinamo! A recidivat după doar 9 minute la Sibiu cu altă „ghiulea” de locul 1 în Superligă
0
Echipa din Superliga e interesată de Denis Alibec: „Este binevenit”
0
Știri din fotbal internațional
Inter - Pisa, duelul românilor în etapa #22 din Serie A. Șoc pe „Meazza”
1
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Dzekomania la Gelsenkirchen » Suporterii lui Schalke au cumpărat mii de tricouri ale atacantului de 39 de ani!
0
Eden Hazard revine în atenție cu un transfer în Italia » E colegul lui Ronaldinho, Eto'o, Roberto Carlos și Zenga!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Tudor Chirilă, replică dură pentru Grindeanu: „Sluga lui Dragnea, prietenul ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Ce a răspuns Nicușor Dan, întrebat dacă România va plăti un miliard de ...
Libertatea
De când e firma lui Țiriac numărul 1 la CFR Cluj, e clar ca se îmbunătățește situația. Bravo CFR Cluj!
Domnul Dinu crede și că cfr e campioană.. amuzant acest domn
:)))))) mai ales la trofee câștigate în carieră!
Cei de la Cracovia stiu meserie. Asa l-au aruncat si pe Hanca si l-au luat aia de la Craiova de bun. Ce a urmat stie toata lumea. Expiratul asta nici macar nu prindea echipa regulat la Cracovia de bun ce era, dar noh aici trebuie sa existe si un Baptista 2 si 3 si 4.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce s-au oparit prostii (=zecesebistii)! Ati luat biletul pe Ghencea pt 22 iulie, prostanilor :))?
Felicitari departamentului de scouting de la CFR:))
Dupa cum ziceam, CFR e echipa de primele 3 si in acest sezon.
Domnilor, nu cred ca-l ia CFR Cluj pt ca a întrat pe fir Gigi Valiza. Ii oferă 1 mil. la semnătura și 100.000 euro/luna. Nu cred ca jucatorul refuza aceasta oferta de nerefuzat. :)))
CFR are cel mai mare buget si cand vorbesc de stransul curelei si an de tranzitie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.