Alte știri din fotbal
„Atenție mare!” » „Câinii” se mobilizează pentru o victorie crucială: „Mai rău decât e acum nu o mai prindem pe FCSB!”
0
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Din China, Astrit Selmani vede Dinamo într-o situație extraordinară: „Eu chiar cred!”
0
Aproape că a început să plângă în direct când a vorbit despre Cornel Dinu: „Mi se rupe sufletul când îmi răspunde așa. Fii puternic, Mister!”
0
Știri din fotbal internațional
Am pătruns în fortăreața în care Cristi Chivu pregătește succesele lui Inter » Ce am găsit în impresionanta bază din Appiano Gentile: „Echipa nu sunt eu, nu ești tu”
0
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele probabile + cote
0
La 40 de ani, dublul campion european a văzut primul „roșu” direct din carieră!
0
Al doilea val de arestări în scandalul pariurilor! » 29 de fotbaliști, dintre care doi de la Galatasaray și la Fenerbahce
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Vameșii spanioli au rămas fără cuvinte când au văzut ce avea un român în ...
Libertatea
Are rost sa ne întrebam cine îl baga sa joace titular pe Stelu chiar daca joaca cand vrea si ce vrea el ? Stoicane ti a iesit pontul la pariuri sigur e acelas cu a lui Muresan cota mare 5+ si rosu !
Ce prostovan!Trei ore ptr un cont pe Gsp?!:)))
Una e sa-i respecti, si alta e sa-i-pupi_in...stii tu ce!:))) Si eu ii respect, sunt cei mai mari rivali ai nostri (indiferent ca vorbesti de Steaua sau de FCSB, asta ca sa nu te aud), dar cand avem meciul direct, ii calc_cu_senilele pe cap, cam asta-i diferenta!:) PS: Iti place "noul forum"?:))) Aveti fix forumul pe care-l meritati, cand erau useri de calitate pe aici, ii atacati sub centura, acum...sa va fie de bine!:)))
Aaaa, scuze, my bad. Atunci da, e corect, asta e.
Și United a fost tot carne de tun pentru City!;)))
Mai avea unu deja Filipao! Ma mut dincolo sa-i încurajez pe voluntarieni!;)
Sunt pe alt laptop și nu îmi mai știu parola. Așa că am creat altul pe acest laptop, a durat vreo 3 ore. :))
In “derby de România” se poate întâmpla orice, de asta nici nu vreau sa jucam cu ei barajul! Și nici nu îl vom juca, pt ca nici noi nu avem cum ajunge pe 3 și nici ei pe 13, așa ca vor juca cu U. Prostia cu “ADN de cățel” in care văd ca te înfigi, in ceea ce mă privește nu e nicio insulta dacă asta îți imaginezi, dimpotrivă, nu m-am ascuns niciodată ca din multe motive respect CS Dinamo, chiar daca vreau sa ii învingem la orice sport ne întâlnim! :-)))
N-am inteles de ce s-a dat rosu la intrarea la Bordeianu, cartonas galben era suficient, pacat de exagerare, Dinamo nu juca deloc rau pana la eliminare.
Pai tocmai la meciul cu campioana te-ai găsit să-ți faci cont nou?:))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.