Alte știri din fotbal
Dinamo se întoarce pe „Arc” » Motivul deciziei
0
Ce a transferat Dinamo: noul stoper al „câinilor” este „monstru” în duelurile aeriene
0
„Pleacă Charalambous?” » Gigi Becali spune ce ar face, dacă s-ar trezi cu demisia în față: „Așa și cu Olăroiu”
0
Ioanițoaia l-a vizitat la spital pe Mircea Lucescu: „Să nădăjduim că va trece de acest moment”
0
Știri din fotbal internațional
Fum alb la Marseille: Jucătorul care a marcat în poarta lui FCSB a semnat cu Olympique
0
Italienii scriu: „Miercuri, Cristi Chivu va ține cu Bayern Munchen!”
0
Chelsea vrea să transfere un jucător trecut pe linie moartă de Juventus și Nottingham » Detaliile mutării
0
Atac frontal la Hansi Flick » „Dacă nu câștigă Liga Campionilor ar trebui demis”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Situație dramatică în Ucraina: „Cea mai grea zi din 2022 încoace”
Libertatea
Esti exemplul perfect de om prost!
batem la Cluj 2-0 si inchidem gura la toti ! Daca pierdem macar sa pierdem stiind ca am dat tot!
Plesneste frustrarea-n tine bai asta ! Tu ce mare specialist esti si in ce domeniu ? Ah da,postac profesionist ! Bravo Dane ma zi-le de bugete poate inteleg toate gadolele ca n-aveti atacanti pt ca n-au cumparat ei si asta-i treaba lor,sa aduca nu sa se vaicareasca ca nu au,parca ar trebui sa le cumpere Petrescu jucatori !
CFR nu are buget 10 milioane, ci 30 !!! petrescu esti ZERO ca antrenor in Europa ! Nu jucatorii sunt slabi, ci tu esti !!! Lazio era echipa de batut, mai ales ca jucau si-n 10 oameni !!! Si daca ai antrena lotul lui Real Madrid, tot NU TE-AI CALIFICA, pentru ca NU POTI !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.