Alte știri din fotbal
Imagini îngrozitoare în Petrolul - Oțelul » Marcatorul, transportat cu ambulanța la spital
0
Au apărut primele trei nume de la echipa din Superliga ale celor implicați în scandalul pariurilor! Portarul și antrenorul cu portarii, chemați la audieri
0
Sorin Cârțu și-a încordat mușchii în fața rivalelor: „Asta le transmit acum” + „Am idei de transferuri”
1
Azi s-a împlinit condiția despre care MM Stoica spunea că l-ar determina să plece: „Va trebui să aducă și pe cineva în locul meu”. Își va respecta cuvântul?
3
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Burnley, „tunarii” sunt la un pas de titlu
0
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Cinci transferuri în lucru pentru Jose Mourinho » Pe ce posturi încearcă Real Madrid să întărească lotul la vară
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Domnu' talpanist, mulți dintre voi ar trebui sa va spălați pe gura înainte de a pronunța Steaua București și Ghencea. Un adevărat Stelist nu sta aici 24 din 24 sa balacareasca FCSB în fel și chip. Sunteți doar niște amărâți de antiStelisti parveniți de pe la alte echipe și care mai nou va identificați cu KFR și Talpan.
Poti sa te ciondanesti, e ok. Dar modul in care o face adriann e dezgustator. Esti de acord ca a fost prins cu galusca anexei 3, ca nu exista nicaieri acel pasaj de lege? Ai vazut toate reactiile lui? Stii ce ar fi facut un membru respectabil?! Ar fi recunoscut "Da ba, am luat-o de la altu, nu am verificat-o. Mea culpa. Punct.". Mergeam mai departe, ar fi crescut RESPECT++, in ciuda adversitatilor. Dar cum a reactionat nino nino.. l-ati vazut cu totii :)))). E clar ca sufera de teorie constipativa cronica, iar acele 'semnaturi' cu "AHAHAH.. AHAHAH" denota clar niste probleme la manssarda. Daca el e un om perfect sanatos mental, atunci eu sunt randoom, roja, dave, saviola, si oricine mai vreti voi :)))
Am intrat doar ca sa numar cati gigisti sunt "inflamati" fiindca CFR a primit 2 penalty-uri. :)))) O seara faina!
E de inteles la un capsunar mimamovist!:)))
...de la Obregia!:)) PS. Nu poti vorbi astfel despre un asemenea specimen, decat daca esti chiar el!:))
a intrat și arbitrul, să consolideze locul 2
iar catalyna pedaleaza pana la UEFA cu bicicleta cu jante de 2000 de euro (bucata) ,ajunge el pana la vara ,joi ...la vara!:))
E disperat rău Ștrul, a vrut sa își protejeze prietenul mult iubit :-))) și l-a îngropat! :-))) E ca in bancul ăla cu șoarecele și elefantul! :-)))
Se cuvine un nou poem din partea userului "argaseala.poetul", pe care il salut cu aceasta ocazie. Din punctul meu de vedere, si al oricarui stelist de altfel, castigarea unui nou titlu de campioana de catre cfr e chintesenta acestei epoci din fotbalul romanesc. Asteptam bineinteles revenirea triumfatoare a Stelei pe prima scena. Apoi vom prelua fraiele competitiei, asa cum am facut-o intotdeauna de la infiintare incoace, cu autoritate si siguranta demna de traditia glorioasa care ne caracterizeaza. Forza Steaua! Pe termen scurt, prezentul ne face sa spunem "hai cfr" din motive lesne de inteles. Fariseii trebuie sa dispara si vor disparea!
https://www.facebook.com/EuropaLeague/videos/349406232895524 -- in caz ca l-ai ratat :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.