Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să prelungească cu starul echipei » Fotbalistul trebuie să renunțe la jumătate din salariu
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
Ce face băieții joaca sport? Am sa pun la pariuri pe cfr minim 2 penalty/ meci! Va place mai albitriii?
Cam sari calul birtașule.
Credeam ca voi sunteti corecti,ma ardielienilor. Tot cu hoția ?
HOTIE PE FATA ,HUOOOO !
Alo!!!ofsaid f mare inainte de al 2 penalti!!Rusine arbitraj ca de obicei pro cfr!!asa vor sa castige astia campionatul?
Incredibil cât de prost poate fi acest individ! :-))))) Va întreb retoric : ati fi crezut măcar o clipa ca nu e fcsbist!? :-))))
:))))))))))))))))))))))) greu cu gigistii astia.
al comunității voastre de hateri prostalăi, poate
La. Al. Doilea a fost Offside la Costache. I a sa îl aud pe Iordănescu după meci ce mai are de declarat, sa vedem spun ceva acum!
Argesul s a prezentat sa frece ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.