Alte știri din fotbal
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
0
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
0
După înfrângerea cu Metaloglobus, ultrașii lui Farul Constanța au luat foc: „Jucători de Serie B, vă rupem picioarele!”
0
Florin Bratu, mesaj după victoria care a trimis Farul la baraj: „Nu cred că meritau situația asta”
0
Știri din fotbal internațional
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
0
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
2
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Donald Trump pune o singură condiție Iranului pentru a renunța definitiv la ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Tot aici te gasesc, amaratule? :))
AI INTRAT IN PAINE ..CONTARANE? NU MI-AI RASPUNS LA COMMUL CE TI L-AM ADRESAT... NU VA PUTETI TINE GURA... E ADEVARAT? :))))))))
ca si Viitorul cu voi ,ai un deja vu ,tu asta cu mersul la pariuri ,bani pe jos ,a!?:)) tristule,mai bine taceai !:))
Cred totusi ca inlocuirea lui Danut cu Edi este o mutare castigatoare ,se pare ca Dnut Petrescu era vanat de arbitri(in frunte cu cel fcfcsb ist de azi pre nume Coltescu)
CHESTIA E CA ACUM A DAT IAMA POLITIA IN FOSTA CONDUCERE A BARCELONEI DIN CAUZA CAMPANIEI DERULATE CU POSTACI. Aici e spilul. Spania nu e Albania, daca acolo se ajunge la proces si sentinte pe tema asta cred ca o sa radem mult si de cioban/meme si postacii din speta randoom/roja/silvio/etc
Frumos, instructie cu publicu, cfr continua marshu spre Titlu
ba pociovalisterkursdtan ,pe cine phjlmea intereseaza parerea unui argat ?
Hai gata fraiere, canta la alta masa, aici ai reusit sa-ti dai singur suturi in gura postand la 1 minut dupa mine pe un articol unde inainte de asta nu se mai postase nimic de 90 de minute. SI ASTA DUMINICA LA ORA 15 :))))
Da.au revenit.am incasat banii pe ei si tot la noi joaca.asta e smexherie.cu vedetele astea v am tras o 4 din 4.cu ei i am batut pe celtic,lazio,rennes..voi pe cine ati batut?backa topola:))
tu pari "melu" de Paste ,tremuri tot! Patraulea!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.