Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Iranul amenință că va bloca o altă strâmtoare vitală pentru comerțul ...
Libertatea
corect, bursucul e antrenor slab, lotul la fel
sti fotbal cum stiu eu sa pilotez avioane. CFR cu lotul asta e de primele 3 lejer in liga super din Romania. problema e la cine ii antreneaza, jucatorii astia stiu sa dea un gol si sa intre cu fundul in poarta, daca inscriu ceilalti i-ai terminat, nu sunt antrenati pentru asa ceva. aceasta echipa trebuie antrenata pe atac, incaseaza 2 goluri, nu conteaza, da 4 dar la Dan fricosul apararea aduce campionate, nu golurile
Păcat de el, a fost jucător bun, ca antrenor însă e …brânză!
Dica s-a indopat cu telemea de doua ori, pentru el nu mai exista nici o speranta in antrenorat.
Louis Munteanu trebuia eliminat puțin, pentru ca i-a pus intenționat crampoanele pe coapsa unui adversar? Tarnovanu a fost eliminat doar pentru ca a spus “ Asta ce lula mea a fost”
Norocul lui ca a stat perioada scurta ca secund al lui cici. Pe termen lung te afectează cu siguranță, numai telemea toată ziua nu e bună!
FC Arges
Sau Shkendija pensionare muccian
Radu Niculescu antrenor!
Merci, merci, m-am plans eu de Andone ca a fost secund la FCSB dar vad ca nu l-a afectat prea tare profesional.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.