Comentarii (148)
bandoleros
bandoleros  •  15 Februarie 2021, 20:42

Voluntari sansa porcului de Crăciun. KFR probabil o să-și adjudece victoria încă din prima repriza. 2-0 la pauza, 3-0 final.

qcod
qcod  •  15 Februarie 2021, 20:16
Postat de valerii_gazaev_ pe 15 Februarie 2021, 20:11

"3rd time lucky" pt cfr? Toata lumea isi doreste si spera la acest lucru. Dupa ce a ratat 2 ocazii de a detrona pe fc fcsb, astazi clujenii primesc o noua oportunitate. Multa bafta, si, de acum incolo, nu va mai uitati in urma! :))

sper sa fie suficienta si a 3-a sansa

clujcampion
clujcampion  •  15 Februarie 2021, 20:14
Postat de fairplayromania pe 15 Februarie 2021, 19:56

Meci interesant intre 2 sateliţi ai fcsb-ului. Oare ce a hotărit domnul Becali?

CFR satelitul lui Becali :))) ? Pai la cum au decurs meciurile in ultimii ani CFR e galaxie pe langa *** :))))))

Postat de clujcampion pe 15 Februarie 2021, 19:21

Chiar, Costache e mana moarta meci de meci. Nu prea inteleg de ce i se dau sanse la nesfarsit si el ni confirma niciodata

Costache e eligibil U21 încă și face faza de apărare. Nu are el prea mare aport în atac dar măcar aleargă ca un *** la presing. Ar fi de preferat Pereira dar nu prea coboară spre Camo....