FOTBAL  »  Superliga  »  CFR CLUJ - FC VOLUNTARI

VIDEO + FOTO Eroare monumentală în apărarea lui CFR Cluj » Rar vezi așa ceva!

FC Voluntari a egalaj la 1 în meciul cu CFR Cluj după o eroare monumentală în apărarea „feroviarilor” - minutul 70. +7   FOTO

Articol de GSP - Publicat sambata, 12 martie 2022 22:20 / Actualizat sambata, 12 martie 2022 23:58

FC Voluntari a egalaj la 1 în meciul cu CFR Cluj după o eroare monumentală în apărarea „feroviarilor” - minutul 70. Până la urmă, ardelenii au tranșat confruntarea pe final, scor 3-1.

Ce s-a întâmplat? Briceag a înalțat un „zmeu” care se anunța facil pentru apărătorii campioanei României.

Răducioiu e revoltat: „Ce caută Steaua în Liga 2? E absurd ca echipa asta să joace!”
CSA STEAUA

CFR Cluj - FC Voluntari. Greșeală imensă în apărarea campioanei!

Yuri și-a adjudecat duelul aerian, a trimis mingea înapoi însă, la Susic, care a gafat nepermis. Bosniacul nu s-a uitat decât la balon și a trimis cu capul, prea moale, „acasă”.

Portarul Otto Hindrich n-a mai ajuns la minge: fâșneț, Cristian Costin a interceptat și a finalizat elegant, pe lângă goalkeeperul gazdelor.

+3 FOTO

O eroare necaracteristică CFR-ului, echipă recunoscută pentru forța defensivei.

VIDEO. CFR Cluj și-a deschis magazin în aeroport

Citește mai multe știri din Liga 1:

„Câinii” tremură! Detaliul care îi dă fiori lui Dinamo înaintea derby-ului cu Rapid

Cei de la FCU Craiova își pun cenușă în cap: „Cel mai slab meci al nostru în 2022!”