Alte știri din fotbal
Ședință de urgență! Ciprian Ciucu ar vrea ca Primăria să scape de Arena Națională » Toate detaliile în timp real de la reporterii GSP
0
FC Botoșani - FCSB. Duelul pentru locul 1 din play-out deschide etapa 3 » Echipe probabile
0
Vineri se joacă al doilea meci de play-off în Liga 2 » Programul complet al rundei
5
Clubul de tradiție, la răscruce » Tratative cu arabi și italieni pentru vânzare, dar și variantă de coșmar
0
Știri din fotbal internațional
Internaționalul german va avea clauză pentru Real în contract!
0
Liverpool face curățenie generală! Jumătate de echipă, out » Real Madrid vrea să-i ia o vedetă
0
Real Madrid și-a făcut lista de transferuri » Cinci nume sunt pe radarul „galacticilor”
0
Cassano dă de pământ cu jucătorii italieni: „Sunt groaznici! Spunem asta sau nu după 15 ani?!”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
Un pompier a făcut infarct, după ce a aflat că va fi concediat de Ciprian ...
Libertatea
O mică corectare, dacă îmi permiteți: nu sunt bucureșteni, ci din Ilfov.
Hai ca i-ai umplut de clase! Daca le mai dai vreo 2, ajung la 8....cam cate au terminat. Sa fim seriosi. O mizerie de meci care s-ar fi terminat 0-0 si daca s-ar fi jucat 5 zile, fara pomana aia primita. Stilul cfr....arhicunoscut...asta joaca de cand lumea, atata stiu, atata pot. Grav e de cealalta parte, unde mai sunt 2...3 din care nu sare mingea ca din coltul mesei.
În seara asta, mai trist ca Angheluță nu-i nimeni!
I-auzi ce zice romanul asta din braila hahahahahh ...se pricepepe si la arbitraje ...
Rusine istvan kovaci!Jucatorii cfr au pus mana pe Minge de cate ori au vrut arbitrul Nu vede nimic.Hent la marginea careului de 2,3 ori.S-A facut ca Nu vede.Rusine
Ce acri sunt strugurii....
i-auzi la mbappe ca nu i se pare normal sa arbitreze kovacs :))))) pai bai baiatule dar cand va arbitreaza avram sau petrescu ti se pare normal?
FC FCSB e terminată. Nu au vândut nimic. Nu mai au bani. Nu au șanse la titlu și nici atât la grupele Europa League. Sunt pa, oricât s-ar agita proștii lor suporteri pe forum. În plus, vin și deciziile în procesele pe care Steaua București li le-a intentat. Pe fruntea lui Gigi SCRIE, din nou, cu litere de-o șchioapă: FALIMENT.
Cum de au putut intra *** bucureșteni cu atâtea *** pe stadion?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
omul meciului, Nedelcu, de-a dreptul determinant
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.