Alte știri din fotbal
După ce ultrașii dinamoviști au cerut ca noua stemă să dispară, oficialii au răspuns cu un comunicat: „V-am simțit revolta și vă ascultăm”
2
Și programul DDB se dezice de noua siglă a lui Dinamo: „Un produs derizoriu!”
1
Reacția conducerii după promovarea Corvinului în Superliga: „Nea Mircea! Mi-ai cerut, în urmă cu un an”
0
„Să-și intre în rol!” » Direct de pe stadion, unul dintre „copiii” lui Mircea Lucescu anunță obiectivul Corvinului în prima ligă: „N-am promovat doar să facem prezența!”
0
Știri din fotbal internațional
Doi specialiști în arbitraj s-au contrat în scandalul de la Bayern - PSG: „De neînțeles”
0
Vincent Kompany a lansat acuzații dure, după Bayern - PSG: „Nu am găsit nicio imagine care să arate asta”
0
Luis Enrique, după Bayern - PSG: „Iubim mingea, am jucat la cel mai înalt nivel”
0
Pe cine a remarcat Ilie Dumitrescu după Bayern - PSG: „Perfect”
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
China, implicată în negocieri cheie pentru deblocarea Strâmtorii Ormuz. ...
Libertatea
SUA consideră că Ucraina nu va rezista nici măcar două zile fără ajutor ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Imaginile din satelit arată că Iranul a provocat distrugeri masive asupra ...
Libertatea
Am fost aseara la meci! Doar tu si cracanescu impartiti o minciuna ordinara, fault clar, iar daca o pridea DEAC era gol clar!
Gresit, incep blaturile acum, vin echipe de omenie, nu blat, omenie!via Botosani care moare pe teren cu CFR si moare dar de data aceasta de ras cu fcsb.Nimeni nu vede asta sa investigheze(toti cei ce au jucat fotbal profesionist isi pot da cu usurinta seama cand o echioa face non combat) si totusi nu se sesizeaza nimeni! Asta e de domeniul paranormal!nu tine de federatie.
Mare noroc că nu a fost 4,5-0 !Nu am văzut decât o echipă ,care juca fotbal,iar cealaltă căuta iarbă .Nu aveau treabă,cu mingea,cu poarta,cu golul.Echipa asta termină campionatul,la fel cum l-a început,adică numai înfrângeri.
De cate ori MM a dat FCSB pe poarta ?
O echipa de ,, vedete ,, umflate cu pompa care nu sint in stare sa dea o minge pe poarta . Atunci cind pierd toti ceilalti sint vinovati dar ei nu . Ce-ar fi vrut ... Poate sa dea careva de la CFR vreun autogol ...?!?
Vrei adevarul? Asta este adevarul: 2011-2012 Macabi Haifa - FCSB, 5-0 2012-2013 FCSB - Stuttgart, 1-5 2013-2014 FCSB - Chelsea, 0-4 2016-2017 FCSB - Manchester City, 0-5 2017-2018 FCSB - Sporting, 1-5... Astea sunt doar de cand cjobanul este patron... Daca mai vrei, iti mai dau, dar asta ar insemna sa legitimez o clona care nu este STEAUA Bucuresti....
poate in parte ai dreptate,dar eliminarea este corecta n-o mai dati de gard,deac era in iminenta pozitie de-a marca(nu spune nimeni ca obligatoriu si marca) ptr ca ramanea singur cu portarul la 10 m de poarta chiar daca e un pic in lateral,e pozitie de finalizare.Ca arbitri trag cu cfr e evident si a fost mereu,dar aici arbitrul n-a gresit
MM e bine pentru voi doar cand va arbitreza ala micu-baiatul lui taticu.Nu iti este rusine sa dai vina pe arbitraj cand voi nu ati jucat NIMIC,nu ati tras un sut pe poarta???
Un pușcăriaș! Asta e mm! Puteți să moderați voi până vi se acrește! Asta e: un pușcăriaș! Cu cazier!
Dar nu`i nimic .. Gigi e Cioban ... si romanilor le place praful in ochi ... suntem usori de distras de la adevaratele probleme... Imnul nostru ne Caracterizeaza perfect : Desteapta-te Romane !!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.