Alte știri din fotbal
Gică Hagi, primul an pe minus la Farul! » Suma istorică intrată în conturi din sponsorizări, în ciuda eșecului sportiv
0
Panduru a tras o concluzie amară după ce Lucescu și-a încheiat mandatul
0
Directorul GSP, detalii din ședința în care Lucescu a leșinat » Deranjat de reacția a doi fotbaliști: „A leșinat pur și simplu!”
0
Mircea Sandu, circumspect înaintea numirii noului selecționer: „E unul dintre copiii mei! Nu știu cum va fi colaborarea cu Burleanu”
2
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Procurorul care a luat șpagă 10 tone de motorină vrea prescripție sau ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Atât pun la bătaie pt "perlele" FîCîSîBî-iste. Atât sunt dispus să ofer pt ele și întrebam câte pot cumpăra cu banii ăștia.
***, penalty min 2 neacordat, CFR nu ajunge la poarta și când trimite o minge întâmplătoare în careu primește penalty. Pana acum e viciere de rezultat, dar vedem ce va fi pana la final!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cadoul a fost eliminarea
așa sărac ești?
Istvannnnnnnnnnnnnnnnn
*** de Istvan Kovaci roman neaos isi face din nou datoria pentru echipa asta *** de la Cluj care trebuie reactivata. Asa au cucerit astia titlurile. Deac trebuia eliminat la faultul pe care l-a facut. 11 metri clar la FCSB si 11m imaginar le Miron. A inceput eterna hotie din nou. Eu sunt fan Craiova dar ce cauta asta care are domiciliul in Cluj sa arbitreze meciurile CFR-ului. Hotie pe fata vai de mama noastra.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Uita-te bine la "perle". Eu zic ca sunt *** :))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vreau să cumpăr niște "perle" FîCîSîBî-iste. Am 210€. Câte iau de banii ăștia?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.