Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
0
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
De ce meciul Utrecht - Genk a fost întârziat 50 de minute » Haos general pe stadion!
0
Răzvan Lucescu, încântat după victoria mare din Europa League: „Am făcut meciul perfect”
0
Rezultatul obținut de Fenerbahce în Europa League, înaintea meciului cu FCSB
1
Șah-mat în 11 minute la Zagreb » Erori majore în defensiva celor de la FCSB
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
Ba milica tu comenteaza articolul nu ce spun oamenii in comentarii. Fa i o *** incoerentului ca vad ca il placi :)))) ce sa iti explic ca tu nu stii ce inseamna termenii folositi de asta. Bine el nu stie in general limba romana ca o faulteaza p unde o prinde ca si tine de altfel. Un meci nu poate fi echilibrat(adica cele doua echipe sunt egale) si in acelasi timp sa fie si o echipa favorita. Ori e o echipa mai buna ori sunt egale. Mai mult de atat nu iti pot explica eu dar gaseati poate in cartea pt ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hategan e arbitrul vostru, al mimamovistilor, si al CFR-ului. Sa nu uitam cum Gelu Eftimie pe cand activa la voi il ghidona cum dorea el. Sa nu uitam cum n-a acordat penalty clar ca lumina zilei falultul in careu asupra lui Chipciu la acel 0-0 mimamo-Steaua.
CFR nu are nicio sansa la victorie!! E Gigi Hategan la centru!! Sunt banii televiziunilor in joc!!! Nu se poate permite terminarea campionatului din aceasta etapa!!!
:)))) Se pare ca tu esti cel care nu pricepi, nicidecum Iordanescu e incoerent. Meciul este echilibrat pentru ca se intalnesc primele doua echipe in clasament, apoi in ultimele 8-10 partide majoritatea rezultatelor intre cele doua echipa s-au incheiat la egalitate sau a castigat una dintre cele doua la 1 gol diferenta. Asta nu inseamna echilibru? Ca Iordanescu cinsidera CFR favorita, iar e corect, pt. ca in acest moment CFR este o echipa mult mai experientata, cu jucatori care au castigat trofee si au jucat meciuri tari in Europa. Asa ca este absolut logic ceea ce a declarat Iordanescu. Ca tu nu pricepi, e problema ta.
Eu nu am vazut un antrenor mai incoerent decat Iordanescu, jur!!!! :)))) Cum o fi ajuns asta antrenor chiar u imi dau seama. Zici ca e frate cu Veorica :)))))) Meci echilibrat dar dar prima sansa o au unii :)))))) mi sa topit hardul :))))) Si articolul asta e sa il faceti de ras ca altfel nu ar fi aparut ce a spus asta :)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.