Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
0
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
2
Știri din fotbal internațional
Condus 0-2 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
7
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Dzekomania la Gelsenkirchen » Suporterii lui Schalke au cumpărat mii de tricouri ale atacantului de 39 de ani!
0
Eden Hazard revine în atenție cu un transfer în Italia » E colegul lui Ronaldinho, Eto'o, Roberto Carlos și Zenga!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Diversiunea Groenlanda: Trump a ascuns pregătirea unei alte intervenții ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Ce a răspuns Nicușor Dan, întrebat dacă România va plăti un miliard de ...
Libertatea
Problema nu e ca trebuia lasat golul, ci faptul ca acesti comentatori, in loc sa prezinte faptele cu obiectivitate, pe tot parcursul campionatului, fac traforaj pe faze si le interpreteaza cu accent ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sigur este bun de trompetă și suflător , alternativ .
Si Gradinezcu avea la acea ora deja o sticlă de whisky.
Da tu cine ești bă ?! mm secretarul lui tudor duhovnicul lui GG ?!
deja a depasit limita bunului simt indiferent de evenimentele la care face referire! e doar un joc nu poti sa faci *** in halul asta si din pozitia de comentator sportiv. Se presupune ca esti impartial , comentezi un eveniment sportiv pentru toata lumea nu doar pentru flebletea ta , nu poti sa faci asa ceva! ai imbatranit urat bai comentatorule, ai o profesie si un statut pe care tocmai le-ai aruncat la gunoi. Ti-ai pierdut respectul unei tari intregi dar esti in gratiile unor puscariasi, felicitari . Nu cred ca-ti este rusine , cred ca poti sa te duci la palat sa-ti ridici plicul. Esti comentator nu ai voie sa faci asa ceva ! absolut grotesc !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Păi și șefii lui sunt la fel , GG-iști grețoși .
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gradinescu trebuie pensionat. De ani buni comenteaza la mișto.
CORRECTOMUNDO! A se revedea “scandalul Udrea-Kovács” tot aici pe GSP online: https://www.gsp.ro/opinii/opinii/editorial-dan-udrea-ce-se-ascunde-in-spatele-axei-vassaras-fratii-kovacs-709488-comentarii.html#comment8563877 – “Acest [Dănuţ] are o FIXAŢIE “Kovács – Vassaras”. Deși aici nu mai face declaraţii DIRECT calomnioase, ca în sezonul trecut. Acum încearcă tot felul de abţibilduri puerile ca să-i lovească sub centură pe cei doi.” Un alt commentator la acest articol pune punctul pe i: granjan. “Dacă Sebastian Colțescu este băiat deștept … cere bani frumoși pentru defăimare.” Din “Memoriile mele Comuniste”: “Urcaţi în plopii fără soţ, / Urlam că arbitrul e hoţ / Şi că miliţia ne fură / Iar ei ne băgau pumnu-n gură.”
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.