Alte știri din fotbal
Filipe Coelho sau Mirel Rădoi? Sub tutela cărui antrenor s-au descurcat mai bine Al-Hamlawi și Nsimba
0
Noapte alb-albastră după câștigarea campionatului! Ce s-a întâmplat pe străzile din Craiova
0
Olguța Vasilescu, prima reacție după ce Craiova a câștigat eventul: „Ne-am dat seama de un singur lucru”
0
Planul oltenilor pentru ziua de astăzi, după o petrecere de pomină » Cum a arătat meniul campionilor
0
Știri din fotbal internațional
Atletico în lacrimi » Metropolitano și-a luat rămas bun de la legenda Antoine Griezmann: „Am greșit când am mers la Barcelona. Vă cer iertare”
0
Vincent Kompany era să strice sărbătoarea titlului » Situația a fost salvată de soție!
0
„Thriller” în ultima rundă din Ligue 1 » Oaspeții au condus cu 4-1, dar a urmat un „Dinamo - Foresta”
0
Au anunțat plecarea antrenorului imediat după finalul sezonului din Bundesliga
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cum arată SUV-ul german arogant, cu 800 de cai putere, decapotabil și cu ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
E clar că Dinamo București e în finala Cupei României. Și pt FRF e foarte ușor. Echipele care s-au interesat de regulament (Craiova și Viitorul) l-au primit. Acolo scrie clar că se anulează cartonașele galbene in momentul 16-zecimilor. Cine a luat galben în optimi și în sferturi trebuia suspendat în prima manșă a semifinalelor. RESPECT VLAD! Omul ăsta chiar e un talisman pt noi anti-FîCîSîBî-istii. :))
Daca etapa viitoare bate CFR pe FCSB (foarte probabil) si Botosani pe Craiova (deloc imposibil) ciobanul ramane out din Europa. Dupa mine sentinta de 3-0 pentru Dimano la masa verde e inevitabila, la cum arata regulamentele nu se poate decide altceva fara a risca puscaria.
Câte umilințe a indurat FC FCSB anul acesta și încă nu s-au terminat. Incredibil! =))
Blat nu ai vazut ieri si arbitraj de toata jena . Voi nu cunasteti rusinea ca simteti fara onoare!!
Fecesebistii au o problema cu cfr. Vor sa ii vada pe olteni campioni. In ultimul meci se va decide.
Hategan a fluierat 90% impotriva clujenilor. Dar nu- rea ajuta gazarii.
Valahule .... asta cu ''clona'' este o poveste trista in fotbalul romanesc .... dar ne place pana la orgasm sa o punem pe tapet zilnic !!! Sa mai facem si o pauza si sa luam baton de ciocolata , vorba reclamei .... mai da-o *** de clona ca o folosim si *** !!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hai CFR!!!!!!!!!!!!! Victorie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
prietene asta este apa de ploaie ...daca iti arat ce au facut cateva firme de it ...ramai masca ...cauta RHS frauda in google ...sa vezi acolo smecherie ..sa nu mai vorbim de retrocedat terenuri ....au retrocedat astia la terenuri cat toata europa :)))))))))))))))
Așa merita, absolut toți! Asta înseamnă și nea Viorel Securescu și Piti barbugiul!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.