Alte știri din fotbal
Echipă nouă pe locurile de play-off, după U Cluj - Slobozia! Clasamentul acum în Superliga
4
Universitatea Craiova - FC Botoșani, în etapa 23 » Echipele de start + Imagini și informații de la stadion: tricouri speciale pentru Kumar și Screciu
2
Atenție, Rapid! Șeful spaimei granzilor din Superligă îi pune în gardă pe giuleșteni: „A venit momentul să-i batem”
0
Naționala României a jucat cu Groenlanda la futsal » Adversarii i-au lăsat mască pe „tricolori”: „Erau foarte răi, tocmai asta ne-a încurcat”
0
Știri din fotbal internațional
Victorie seacă pentru Manchester City în fața codașei din Premier League: Erling Haaland a intrat abia în minutul 74
0
Bournemouth - Liverpool, în runda 23 din Premier League » Echipele de start
0
Șoc în Bundesliga: Bayern, bătută prima dată în acest sezon! Incredibil ce s-a întâmplat la ultima fază
0
Set! Como a umilit victima preferată și a obținut cel mai clar succes din acest sezon de Serie A
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Motivele pentru care adolescenții din Timiș l-ar fi ucis pe Mario. Crima ar ...
Libertatea
:))))))) A PRELUAT AFC-UL NENTU JIJI? DETINATOAREA MARCII SI A DATORIILOR?..HAI? RESTUL E VRAJEALA PT..RANDOORMICI
Laser ma, daca aia au facut datorii inseamna ca Steaua a ajuns la cioban desi ala n-a cumparat nimic SI NICI N-A PLATIT DATORIILE :))) Tu iti dai seama ce bezna e in capul tau? :))) Pai in strafundurile pesterii Polovragi e lumina ma pe langa ce-i in capul tau :)))
Daca-i asa, care-i decizia cu palmaresul domnu' jurist?:)) Ce-i aia "recomandare'?:))
CORECT..SI NU TE MAI CHINUI SA LE EXPLICI NOTIUNI SIMPLE DE DREPT...CESIUNE.. DATORII.....MAI ALES LA MACHIDONI..EI SUNT MIEZUL..DAR SI O IAU GREU IN FREZA..VERII ..JIJI ..SI ALTII.. :)))))))))
Probabil asa ar sta cazul daca legile din Romania ar fi inlocuite de nalucirile din mintea putina a ciobanului puscarias :))) In legislatia romaneasca nu exista notiunea de tribunal sportiv, nu stiu cum o fi in Albania :))) In Romania orice speta care tine de sport se judeca tot in civil, desigur daca nu e vorba de fapte penale. Acum stai jos, nota 1, pe seara asta te-ai facut destul de ras. Macar iti da ciobanul un bonus de rusine? :)))
EU LE AM SPUS DE HAT ANI CA VOR PIERDE PROCESUL PT CA AU BAGAT AFC STEAUA IN FALIMENT CESIONARA MARCII PE 15 ANI.. SI..?N-AU PLATIT DATORIILE FACUTE AFERENTE PALMARESULUI..?E PA SI ***..SI CSA SI FICISIBI.. ..MACHIDONESTE ASA SI-AU LUAT O..AMBELE IN GUSA ..INTREABA I PE GUSTERII VECHI DACA MINT CU CEVA.. :))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Comercial cand este vorba de marca! In ceea ce priveste palmaresul, aici se poate discuta strict sportiv!
Da ma, a vazut o tara intreaga, ce naiba :))) Cred ca numai angajatii ciobanului si cativa machidonasi saraci cu duhul de la prea multa cosangvinare mai sustin ca fcsb ar fi Steaua :)))
:)))))) AM VAZUT..PUTINTEL MAI TARZIU
Da ma, am dat quote la mesajul urmator :))) Am si postat corectia imediat :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.