Comentarii (12)
albusibiu
albusibiu  •  24 Mai 2021, 17:00
Postat de danielsam pe 21 Mai 2021, 23:27

Se castiga cu istvan kovacs in meciuri cu contracandidate fcsb si craiova !!!Rusine!!!Istvan kovacs si cfr egal ***!!!

Baietelule, vezi ca in meciul decisiv de la Craiova, Craiova-CFR 1-3, doar pana la pauza Kovacs nu a dat 2 penalty-uri clare pentru CFR. Au fost faulturi evidente in careu asupra lui Deac si Sigurjonsson. La pauza era 1-1 si daca se termina asa atunci campionatul inca se juca. Dar oare intelegi tu asa ceva sau doar ai sistemul digestiv pus invers?

gazistu
gazistu  •  22 Mai 2021, 17:47

NU ERA RAU LA ii dai 2-3 pumni... sa stie ca ce-i asteapta ...se cred prea cu nasul pe sus, arbitrii ... bine le-o facut Ganea!!! cand antrenorii gresesc, sunt trimisi in tribune; cand jucatorii gresesc, sunt eliminati; cand arbitrii gresesc, NU SE INTAMPLA NIMIC!! PAI Ce-s astea? pe cine arbitrii, prosti?

1794044913986609
Ana Si Marius Vadan  •  22 Mai 2021, 09:10

Dupa prestatia ta de la meciul cu Ludogorets cel mai bun lucru pe care poti sa-l faci referitor la FCSB este sa taci.

boolah
boolah  •  22 Mai 2021, 06:02
Postat de Cristi Sorin pe 22 Mai 2021, 00:20

Seria B din Italia e peste Liga 1..CFR a fost eliminata de dundelange din Luxemburg daca ai uitat..Asa ca ai facut o comparatie inutila..

Si totusi CFR a eliminat Lazio din grupe sezonul trecut.

warlokadi
warlokadi  •  22 Mai 2021, 05:58

Cfr victorie cfr campioana

nenea007
nenea007  •  22 Mai 2021, 02:39

Intr-adevar, asa a fost... Insa sa nu uitam ca Dudelange a ajuns unde fcfcsb doar viseaza de foarte multi ani...:)...

talpaiadului
talpaiadului  •  22 Mai 2021, 02:12

Decat clonatii pesedisti sau gigistii, prefer iredentistii.

Postat de Cristi Sorin pe 21 Mai 2021, 22:39

Arlauskis asta uita ca a venit de la Unirea Urziceni unde era Meme Stoica director sportiv si a mai jucat si pentru Becali.Daca era bun s-ar fi realizat la Watford unde a jucat un singur meci pana sa fie imrumutat la RCD Espanyol...