Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Infantino a explicat de ce Donald Trump nu a venit la niciun meci de la Cupa Mondială
0
Ilie Dumitrescu, înaintea semifinalelor Campionatului Mondial: „E favoritul meu!”
0
Afirmațiile uluitoare ale fostului prim-ministru au pornit scandalul înainte de Franța - Spania: „Inacceptabil”
1
Un cititor pe buze a descifrat discursul furibund al lui Thomas Tuchel către jucătorii Angliei: „Pierzi mingea de fiecare dată”
2
Lifestyle
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
7
Soția lui Ișfan a reacționat, după ce Alex a semnat cu Real Oviedo + întâmpinat cu ironii de spanioli: „Paraschiv 2.0”
6
Asemănare izbitoare! » Fotomodelul nu mai face față întrebărilor: „Ești sora lui Erling Haaland?”
2
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a României nu a pierdut niciodată
4
Cel mai neperformant aeroport din România: 80 de pasageri în 2026. Statul ...
Libertatea
Olguța Vasilescu amenință cu instanța „un individ” pe care îl acuză de ...
Adevărul
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în jumătate de țară din această seară. ...
Libertatea
CATRE BUZOIENI: Nu ati mai primit traista ciobanului cea plina cu bani (Capsella bursa-pastoris pecuniaria)!
Ce tot molfaiti invidie , gata cu cei 3 crai de la rasarit. Si daca sunt bozgori ce? daca am fost noi mai fraieri....asta e!!!
Şi mie mi s-a părut că golul lui Trică a fost marcat din offsid, dar mare de tot. Nu înţeleg de ce televiz. Canal D nu a mai reluat faza. De fapt nici lui Trică nu-i venea să crada că i se validează golul. De penalti ce să mai zic, a fost inventat de arbitru în compesaţie la cele două pe care nu le-a acordat Tudor. Mureşan să tacă iar Gazeta Sporturilor să comenteze tot atât de mult aceste faze cum le-a comentat şi pe cele din meciul cu Steaua.
Lupescule acuma de ce nu-l pedepsesti pe albitru de centru de aseara de la CFR CLUJ-GLORIA BUZAU 11 metri gratis le-o dat lu CFR CLUJ acuma de ce nu iei masuri sa-l suspende de la delegari pe albitru de centru .Bozgoriii tot asa sunt invatati cu 11 metri sa le dea gratuit la fiecare meci jucat de ei si atunci ei bozgoriii vorbesc de alte echipe ca primesc ajutor de la albitri sa taca drakuluiii din gura si sa se uite la ei ca sunt ajutati la fiecare meci de albitri .FORZZA STEAUA
E clar: offside la trica cel cu putza mica si penalty inventat. O sa mergem in Europa la toamna doar in ... excursie. Huuuuuu. Rusine la toate echipele !!!!! P.s. Dar eu cu cine mai fac echipa nationala ?
hotii striga hotii!!!domnu Muresan aum nu te mai retragi din fotbal si faci scandal pe la toate televiziunile cu ai facut la meciul cu steaua ca ai fost furat pe fata??la golul lui trica nu a fost ofsaid?iar penalty...nici vorba!!!a dat in compensatie pt meciul din ghencea!!!mai faceti si galagie ca va fura arbitrii!!nu am nimic cu cfr cluj,eu tin cu dinamo dar totusi...acum cfr nu trbuie sa fie ajutata la fiecare meci.
hopaa......cum plm mai au astai curajul sa tipe ca altii sunt ajutati de arbitru?..daca am vazut bn ,si am vazut golul lui trica de 10 ori sa nu ma insel,iar au comis-o...ofsaid clar la trica....penalty nascocit de 'fluieras',noroc cu prostii ,ca mai si rateaza.....si multe alte greseli pro cfr...acum nu mai tipa muresan daiash muie de porc ...dar deh..
Jiji, este din ce in ce mai penibil,cand nu are de ce, se leaga de arbitrii,s-a dovedit din nou ca CFR-ul este o echipa serioasa !Ce mai vrea ?Du-te d-le la oi,si lasa-i la fotbal pe cei care se pricep.A INVENINAT fotbalul!Cuvantul potrivit pentru el este PENIBIL!!!
Ma mir ca unii s-au iluzionat cu ideea ca Gloria Buzau ar putea incurca CFR-ul. Gloria Buzau poate sa-i incurce pe Steaua, pe Rapid dar nu pe CFR care-i o echipa serioasa
@ANTI-DINAMO ai dreptate. Si eu ma scol la 5 ca sa vad si calitatea lasa mult de dorit. Va rugam faceti ceva! De cele mai multe ori nici nu se vede unde e mingea, chiar si pe secventele astea de aici!!! GSP ! Va rugam faceti ceva cu calitatea !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.