Alte știri din fotbal
Alex Dobre a comentat gestul lui Daniel Pancu care i-a adus cartonașul roșu: „Ne inspiră”
0
„Pentru Andrei Nicolescu” » Rebelul Karamoko a stârnit zâmbete după reușita din Giulești: „Toată lumea știe”
0
Daniel Pancu, despre momentul eliminării: „Poate nu cunosc bine regulamentele” + „Nu voi lua niciodată pastile”
0
Andrei Nicolescu a răbufnit după victoria cu Rapid: „Ne-au făcut «muci», ăsta e cuvântul”
0
Știri din fotbal internațional
Sorescu l-a salvat pe Rădoi în prima etapă cu o execuție în stilul lui Cristiano Ronaldo
6
Nou-venitul la Inter i-a adus victoria lui Cristi Chivu în ultimul amical al verii
0
Debut de coșmar pentru Kevin Ciubotaru la noua echipă
0
Djed Spence, oficial la Inter: „Exact asta veți vedea din partea mea”
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
„Cel mai periculos om” din Germania este pe cale să obțină un scor istoric ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Motorina standard se ieftinește cu 68 de bani pe litru de la ora 24.00, în ...
Libertatea
Cred ca CFR cam sufera dpv financiar. Avand in vedere ca e un jucator cules din Ghana liga a 2-a, s-ar spune ca nu e o afacere rea. Ramane de vazut daca nu cumva a fost subestimat.
Afacerea e foarte bună pt că deși a intrat bine, de câteva luni bune nu i s-a mai îmbunătățit mai nimic în joc, e foarte lent și puțin haotic. Comparația cu Traore se poate face doar la culoare, la tehnică și viteză e 10 clase sub!
„Lovitură în startul lui 2023: CFR Cluj își vinde titularul la Slavia Praga pentru două milioane de euro!” ... Apăi, să tot ai parte de asemenea „lovituri”!
Vai dar ce lovitură !!!! Ieri o altă echipă era vai de lume pentru că nu cumpără jucători !!! Astăzi este lovitura pentru că o echipa vinde !!! Echipa rea vindea pe sume de peste 10 milioane nu era bine !!! A vândut pe Moruțan și a fost critica de pe lume !!! Oare când o să înceteze vânticelul proCFR că a devenit aproape furtuna ???!!!
Cehii ar trebui sa-i faca testul pentru confirmarea varstei! Are asta 19 ani cum am eu 25! Surpriza va fi imensa! Vezi exemplul nationalelor de “tineret” ale Camerunului, unde toti isi modifica varsta din acte, se “intineresc”. De altfel, practica veche a jucatorilor africani!
dat titular o teapa buna data cehilor
Afacere foarte bună pt CFR care bănuiesc că l-a adus pe o sumă derizorie dar în același timp acceptarea unei sume de transfer de 2m arată că sunt probleme financiare la club
***TITULARUL...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.