Alte știri din fotbal
LPF a explicat numeroasele modificări din programul primei etape din play-off și play-out: „Ei ne-au rugat”
0
Cazul Keita se judecă din nou astăzi » Noutăți de la Tribunal și ce urmează pentru rapidist
0
A semnat astăzi cu U Cluj: „Unul dintre «pistoane»”
0
11 la rând, unde se opresc? CFR Cluj, la câteva victorii de recordul all-time din fotbalul românesc! Unde trebuie să mai câștige
0
Știri din fotbal internațional
Transmisia partidelor din Champions League a fost întreruptă! » Rachetele lansate de Iran au declanșat alarma în studio
0
Real Madrid - Manchester City » Kylian Mbappe, marele absent al celui mai important meci al serii în Liga Campionilor
0
Căpitanul Romero a decis schimbarea lui Kinsky: „În ce hal a ajuns clubul!” » Foștii portari îl atacă pe Igor Tudor
0
Imagini incredibile în Liga Campionilor » A început să facă sandvișuri chiar în timpul meciului!
1
Lifestyle
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
0
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Celulele adormite ale Iranului, gata de activare. Cum funcționează rețelele ...
Adevărul
Cine dă all-in pentru titlu? Avantajele și dezavantajele echipelor din ...
GSP SPECIAL
ULTIMA ORĂ: Escaladare majoră: Israel și Iran în pragul unui război total
Libertatea
Ofițerul de securitate cu singura galerie KARAOKE la boxe din fotbalul mondial. Pana și în dictatura comunista din Coreea de Nord s-a renunțat la obiceiul asta.
Iuliu Muresan recunoaste ca CFR a stimulat alte echipe ://www.youtube.com/watch?v=CZ0tQa2-Up0
Hahaha! Si cam cate blaturi a facut Steaua in retur?? Si mai ales, cine zice ca a facut blaturi?? Nu cumva Muresan Iuliu e cel care infiera "valizele" cu manie proletara, ca dupa aceea sa fie dovedit (video) ca CFR-ul a promovat cocosandu-i cu valize pe adversarii Gaz Metanului?? Da' zace o nesimtire in ardelenii astia "civilizati" ceva de speriat!
:)))ce prost esti! puti ba!
Ofițerul de securitate cu singura galerie KARAOKE la boxe din fotbalul mondial.
Muresan: voi grohai la telefon cateva minute cat vor sta ei pe wc, sper sa inteleaga porceasca din bozgoria
Nu veti trece neobservat iar comentariul Dvs. sigur va fi reluat si va ajunge mereu in fata. Bravo.
nea gigi.,la cate blaturi a facut steaua in retur chiar mi-ar fi rusine sa acuz pe altii!
Cind te gindesti ca tot circul asta se datoreaza tuciuriului ala de bornaci....
Ce se mai agita tzaranushii astia cu muci tricolori de la echipa-tomberon a Clujului, "n" Ploiesti. Pai bai, haimanale de graduletz, prima data civilizati-va si pe urma mai pretindeti ca reprezentati Clujul. Clujul are numai de suferit de pe urma apucaturilor voastre. Se pare ca nu intelegeti nicicum! NU AVETI CUM REPREZENTA CLUJUL pentru ca Clujul nu inseamna ce faceti voi. E simplu, dar greu pentru neuronii vostri ambalati pe placi stricate la psihiatrie infantila de idolul vostru Ghita Funar. Ura, violenta si lipsa de acceptare a celuilalt sunt la mare pret in mahalalele cu sobolani ale Sudului, nu aici in Cluj, ce-i asa de greu, adolescentilor patrioti!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.