Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
UEFA spune altceva prostule
florar si ilie33 categoric da, ar trebui exclusi de pe orice site civilizat.
Prost esti ba, la clona fcsb s-a dovedit coruptia, valiza cu 1,7 milioane de euro e legendara.
*** este in continuare acceptat de gsp,omul are probleme mari,mari de tot,***a el inca scrie pe site,nu inteleg!?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tu esti in filmul tau, nu accepti adevarul. Y Kone a plecat cu scandal de la club. Daca tu vrei sa crezi ceva, esti liber sa crezi, adevarul insa ramane, FILMAT. Iar acolo s-a vazut adevarul, nu povestile de adormit copii ale unor jucatori care au cautat razbunare. Cine a urmarit jocurile CFR-ului stie care e adevarul.
,,Nu au existat înțelegeri cu arbitrii!!! ,,Fabulos!!! Ieri Balaj recunoștea iubirea pentru orașul copilăriei....Kovacs de ani buni nu știe să greșească decât pentru Cluj...Desigur toți fac sau au făcut voluntariat!!!!Cum ne spunea Camera după ce a fost umbra lui Gustavo la executarea unui penalty??? Ce, nu tine toată România cu CFR?????
,,Trei foşti jucători de la CFR Cluj, Yssouf Kone, Mikael Dorsin şi Lars Hirschfeld, critică fotbalul românesc, pe care îl caracterizează ca fiind corupt, "un circ", cu arbitri plătiţi şi cu multe penaltiuri şi suspendări dubioase, toţi trei declarând că experienţa trăită în România a fost una negativă,,...
Clar, angajatii machedonilor din presa sportiva au doua lucruri de facut: sa promoveze marfa machedoneasca, si sa bage zanzanie la echipele cu pretentii la locul 1.
Aia o fost smecheria lui Beto, n-o avut arbitrul nici o vina. :))) Daca tu acum vrei sa gasesti faze din care CFR-ul o avut de castigat e una, vei gasi, dar crede-ma cand iti zic ca n-o existat intelegeri cu arbitrii, nici atunci si nici acum. Machedonii au fost cu sforaritul. La nationala se intra doar cu acceptul lor. De 32 ani e asa. Iar tu crezi ca Paszkany a fost un versat care ungea pe toti?! Tu crezi ca aia se intampla asa usor, peste noapte?! :)))
Ne au sapat la greu ..extracarpatinii de curbura...asta incearca si acum ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.