Alte știri din fotbal
Rapid și-a pierdut omul de bază pentru cel puțin 5 meciuri: „Problema e la genunchi”
0
Opinia lui Marius Avram despre penalty-ul acordat Rapidului: „Avem instrucțiuni foarte clare”
0
Aurel Țicleanu presimte „explozia” unei forțe din Superliga: „Aveau o problemă pe care au rezolvat-o”
0
Rapid a anunțat oficial ultimul transfer al iernii
0
Știri din fotbal internațional
Tribuna oaspeților închisă la Lyon - PAOK: suporterii greci s-au întors din drum
0
Preferatul lui Daniel Pancu, prezentat oficial la Ferencvaros
0
Scrisoarea înduioșătoare a lui PAOK după tragedia din România: „Timpul îngheață. Cuvintele seacă. Durerea străpunge trupul și mintea!”
0
Dan Șucu a mai securizat un transfer: mijlocașul central brazilian urmează să semneze
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
nu e stres ,cum nu le convine ceva cum mai fac trei stelute! mai gasesc niste talpanei ...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Oprita, Ogararau( chiar Talpan) si ceilalti, papa banii statului! La jucători le e bn ca asi iau si ei niste salarii frumușele. De nivelul lor , bineînțeles ! Ca dak ar fi mai buni și-ar gasi niste echipe serioase ! Am si eu o întrebare pt cei ce susțin echipa armatei, nou înființate; să presupunem k echipa promovează în prima ligă( deși nu au voie) si trebuie neapărat să nu mai de stat. Tre sa o preia un particular. Unul oarecare, na , nu un Gigi Becali ci un Neculae,Borcea, Varga , un oarecare, nu contează. Omul o să bage bani si o sa facă ce vrea ca is banii lui , dar armatei ( lui talpan ) si suporterilor actuali, nu o să le convină cum e administrată! Ce-o să faceti atunci? Infiintati alta echipa Steaua si o luați din nou din liga a 5 a? Cu talpan langa voi susținând k si steaua aia a fost furata ?
Este vorba despre 15.02(palmares), respectiv 18.03(comunicare acte). Baga bine la cap! Altfel ,nu ai timp sa-ti faci bagajele si sa ajungi la *** in care te vei ascunde pe veci!:)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pe Pacionel il tin minte, numele usor de retinut, s-a facut remarcat intr-un meci din cupa de la Cluj parca. Asa au mai fost si baiatul lui Pompiliu, Ianis Stoica. A dat si gol in cupa, dar dupa a disparut.. talentati, dar nu ar avea loc acum langa Tavi Popescu, Morutan, Coman sau Olaru.
Cind cotizezi incepe sa fie fabulos :):) Felicitări fcsb, felicitari cfr, rusine Craiova. Hai si voi cu fabulosul :)
Razi acum, pe 13 Martie vei plânge! Bine, dacă o sa îți mai rămână lacrimi după 15 Februarie (măcar te vei simti bine cu Ștrul pe 14, ca ... “băieții”), dacă nu, îți da Silvică de la el, e un ... izvor. :-))) Noroc cu Silvica ca m-am luat cu fleacuri și era sa uit esențialul:AMR 9 zile! :-)))
.Fabulos la 1 milion de euro?!
:))))))))))))))Cine, mah, pacionel?:))))))))))))))))))) Buna gluma...
Greu!? Deloc! Pana la 4-0 am jucat serios apoi era normal ca Oprița sa testeze diverse formule care din păcate nu au funcționat așa cum spera, însă pt asta joci amicale. Interesant Craiul ăla trecut și pe la juniorii Realului. Sa-l vedem in continuare, deocamdată Pacionel îl face pe ne-a jjijji sa plângă ca nu l-a păstrat la FC fcsb. :-)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.