Comentarii (138)
roja_azul76
roja_azul76  •  13 Martie 2021, 00:42
Postat de Silvio pe 13 Martie 2021, 00:27

E fetiță! Merci! Să fie ce vrea ea, dacă îi va plăcea sportul, doar să nu vină peste 20 de ani cu un dinamovist la mine la ușă :))))

Sa-ti traiasca, Silvica! O sa-si gaseasca sigur un stelist de treaba! Suntem milioane!:))

Silvio
Silvio  •  12 Martie 2021, 23:44
Postat de utilizator șters pe 12 Martie 2021, 23:30

El se duce la un poker-face,poate il ajuta fizicul...

Chiar mă duceam la pokerface, în urmă cu câțiva ani! Mișto clubul, se juca fain și la cash, e altceva live decât pe PokerStars.

Silvio
Silvio  •  12 Martie 2021, 23:39
Postat de utilizator șters pe 12 Martie 2021, 23:31

Palmaresul e ăla care îl decide instanța! Nu are competenta!? Ei bine, uite ca are! Dacă nu avea ne-a jjijji nu mergea la TB după ce fusese dat afara in suturi de TAS. :-)))

Palmaresul in contextul UEFA e cel pe care il decide UEFA. Procesul ăsta cu constatarea nu are nicio valoare, nu se va schimba nimic. Continuitatea sportivă, bat-o vina!

utilizator șters
utilizator șters  •  12 Martie 2021, 23:32
Postat de utilizator șters pe 12 Martie 2021, 23:30

El se duce la un poker-face,poate il ajuta fizicul...

Ce-i mai place Lady Gaga! :-))))

Silvio
Silvio  •  12 Martie 2021, 23:27
Postat de utilizator șters pe 12 Martie 2021, 23:21

Am citit mizeriile scrise acolo! Bă, înțeleg ca faci pe prostu’ dar fa-o mă cu decenta, sa para plauzibil! Cum bai sa vii sa spui ca fcsb sunt inițiale când clubul se numește FC fcsb!? Ștrul de exemplu, nu are saracu’ capacitatea intelectuala sa priceapă ca Fotbal Club apare de doua ori dacă și fc din fcsb tot Fotbal Club însemna. *** Dar tu, care nu ești Oja, ce scuza ai!? :-))) Dai vina pe comentatori acum!? Ei sunt niște ignoranți. Tu care desfaci firul in 4 și observi cel mai mic detaliu, ultima virgula din cel mai obscur paragraf publicat din Monitorul Oficial și restul, nu ai nici scuza asta! Fii ba prost dacă îți place așa, dar ... riguros! :-))))

Palmaresul, bată-l vina! Indiferent că e fcfcfcfcfcsb, tot la ea e palmaresul. Și Ogararu spune că a jucat pentru Steaua in 2006, dar armata nu dă 2 bani pe acele performanțe. Păi atunci, cum să fii ma de partea armatei??? Cu ce is mai buni ăia decât gigi? Fii ma neutru, și gata!

utilizator șters
utilizator șters  •  12 Martie 2021, 23:21
Postat de ssilvio. pe 12 Martie 2021, 23:13

Stau exact cat vreau si pe unde vreau. Nu e ca si cum ai putea iesi pe afara, pe terasa, la bere. Nu-ti place ce scriu? Scroll mai departe, e atat de simplu! :))

Din 3 randuri si 4 fraze cat ai insirat te puteai rezuma la o simpla propozitie:din calea "veselului", da-te la o parte si te intelegeam.Asa ca baga mare "veselie"...

ssilvio.
ssilvio.  •  12 Martie 2021, 23:13
Postat de utilizator șters pe 12 Martie 2021, 23:05

*** din Pantelimon de balacareala asta cu palmares si toate alea,mah.Nu-mi mai bat capul cu toate ambiguitatile,mai ales pe speta asta,sper sa se termine balciul odata -definitiv-si sa se stie clar cinesi ce palmares are.Eu mai citesc ce se scrie aici si ca articol si ce se comenteaza pe respectivul articol insa,retine,insa sa stai ca un pierde-vara de dimineata pana noaptea ca sa scrii verzi si uscate,unele mai au si ceva argumente insa cele mai multe sunt puerile si cu aceleasi copy-paste pe care le tot insiri la diversi useri cu care te certi pe aici,uneori aiurea iar asta da dovada de ***,la tine ma refer.Nu esti departe de iosif ala cu suta de clone sa stii,ala macar are o manie cu clonele tu,lasand faptul ca trebuie sa revii cu alte variatiuni de nume,sustii aceleasi prostii si te mai miri de ce te iau astia la misto si bine iti fac.

Stau exact cat vreau si pe unde vreau. Nu e ca si cum ai putea iesi pe afara, pe terasa, la bere. Nu-ti place ce scriu? Scroll mai departe, e atat de simplu! :))

ssilvio.
ssilvio.  •  12 Martie 2021, 23:06
Postat de utilizator șters pe 12 Martie 2021, 23:03

Ba smiorcaila, tot aici esti?!?!?!?!?!?! Deja o iei pe urmele lu' Oja .... sau chiar esti Oja cum s0une Adriann?! :-)))) Ma duc acum sa vad ce mi-ai raspus la articolul despre meciul de maine, sunt curios cum exact vei striga din fata tastaturii! :-))) Hai fecesebe ceea ce e incorect sau o vei face corect: Hai fâcsbâ! ???? Asta e intrebarea! :-))))

Asa cum o spun si comentatorii la tv. Ei cum zic? No, fix asa :))). Azi l-am gasit pe hahadrian cum spunea prin 2015 ca daca voi nu aveti continuitate pentru 2015-2016, nu mai puteti revendica palmaresul. Problema mare la cazarma, echipa INFIINTATA in 2017 nu are palmares, si maine isi trece un nou meci din cea mai importanta competitie in care a fost angrenata pana acum :)))

roja_azul76
roja_azul76  •  12 Martie 2021, 23:06
Postat de utilizator șters pe 12 Martie 2021, 23:03

Ba smiorcaila, tot aici esti?!?!?!?!?!?! Deja o iei pe urmele lu' Oja .... sau chiar esti Oja cum s0une Adriann?! :-)))) Ma duc acum sa vad ce mi-ai raspus la articolul despre meciul de maine, sunt curios cum exact vei striga din fata tastaturii! :-))) Hai fecesebe ceea ce e incorect sau o vei face corect: Hai fâcsbâ! ???? Asta e intrebarea! :-))))

Mai bine mergi la culcare! Ai fost la un single malt?:) Silvica nici macar nu e din Bucuresti, hadriane!:))

ssilvio.
ssilvio.  •  12 Martie 2021, 22:51
Postat de utilizator șters pe 12 Martie 2021, 22:43

Remarc cat esti de prost,anormal si fara ocupatie mah, din partea mea poti sa stai pana iti vine acru ca sa nu ma exprim altfel, daca asta e problema ta. Esti si o mare personalitate mah ca sa ti se tina evidenta, ce sa-ti spun... Mah prostule, e suficient ca un cititor de pe aici sa faca o trecere in revista a comentariilor mai incitatoare, gen cele CSA vs FCSB si sa citeasca mai ales inceputul de la rubrica de comentarii si in continuare, chiar si pe sarite cate 2 pagini pana la ora curenta si e imposibil daca are spirit de observatie, chiar fara sa vrea sa nu-i sara in ochi ce prostalau scrie la greu.

Si eu remarc faptul ca ai un nick foarte 'original' (deh, atat s-a putut, nu avem pretentii), si ca intri sa comentezi aiurea si sa ataci, fara sa zici nimic de subiectul articolului. Nu poate nimeni sa explice in disputa FCSB-CSA, de ce Talpan nu revendica palmaresul 2003-2014. Poate poate, apare unul care sa explice, de ce Ogararu a spus ca a jucat pentru Steaua in 2006, dar armata nu 'ataca' acel palmares. Tu stii? De ce ti-ar pasa, doar esti dinamovist :))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 14
Comentează