Alte știri din fotbal
Marius Croitoru crede că FCSB a descoperit o „nestemată”: „E foarte talentat, are un viitor frumos!”
0
Și-au marcat victoria! Ultrașii din Peluza Sud au venit la stadion în seara meciului Universitatea Craiova - Oțelul
0
Jucătorii de la FC Botoșani cred în calificarea în play-off: „FCSB nu era într-o perioadă bună, dar le-am dat noi puțin avânt”
1
După Ngezana, încă două accidentări la FCSB: „Mâine vedem cât vor lipsi”
0
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
7
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Robert Negoiță, pus sub control judiciar, după ore întregi de audieri la DNA
Libertatea
Sunt curios cine o fi omul de la Ringier care raspunde de portofoliul din Romania?
e amuzanta asta! am ramas prieten cu Varga dupa ce nu m-a lasat sa intru la stadion e fix ca aia dintre Becali si Dragomir! eu l-am facut ***, el pe mine ***, dar nu ne-am jignit!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ninel e un unsuros fără pereche.
Poate-l ia cu el si pe CR7 ca-s hoveri la catarama? Banii nu sunt o problema la KFR ;-))
Nu mi-a placut niciodata genul asta de om, aveam o impresie mai buna despre Sumudica. CFR are un antrenor extrem de bun pentru Liga 1, lasa-l sa isi faca treaba, nu trimiti sms-uri sa explici ce a gresit antrenorul. Chiar daca te intreaba, poti raspunde elegant si in felul asta pastrezi o relatie buna cu toata lumea... mai ales cu tine, e nasol cand ai un asemenea caracter si te uiti in oglinda.
Daca as fi sef de redactie, i-as da pe toti afara. In frunte cu Andra Mocanu.
astia il dadeau pe Balotelli la Rapid si ala are salar cat jucatorii de la toate echipele din play off la un loc :)))
Căutați, vă rog, declarația lui Dan Petrescu in care spune că el în proporție de 99 % va fi campion cu CFR la finalul acestui sezon. Bietul Neluțu și-a tras un glonț în picior când l-am dat afara pe Sumudica.
Dacă pâine nu, măcar circul sa fie garantat.
Deci Shumi si a bagat coada, a dat si el niste mesaje sa si dea cu parerea, urat caracter!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.