Comentarii (76)
Dobermannul
Dobermannul  •  02 Octombrie 2022, 19:16
Postat de adriann_ pe 02 Octombrie 2022, 17:38

Nu-si asuma nimeni asemenea riscuri, era min 90. Poate bate ala prost cornerul, aut de poarta, degajeaza lung portarul, o scapa in aut fundasul CFR-ului si fluiera arbitrul :)) Daca faza era in min 80 dupa una similara in min 75 mi s-ar fi parut si mie bizara.

Sunt de acord cu ce spui dar asa cum spui si tu e posibil ca golul n-a iesit din prima si au tot incercat pana le-a iesit. Evident discutia este ipotetica ca pana nu recunosc actorii e doar o banuiala.

adriann_
adriann_  •  02 Octombrie 2022, 17:38
Postat de Dobermannul pe 02 Octombrie 2022, 12:57

Blatul se implineste in orice minut. Asta evident daca a fost blat ca n-am de unde sa stiu. Dar ala din prelungirile meciului e cel mai tare din parcare.

Dobermannul
Dobermannul  •  02 Octombrie 2022, 12:57
Postat de adriann_ pe 02 Octombrie 2022, 11:54

Normal, o luam pas cu pas, CFR au si ei treaba in Europa, e OK sa piarda puncte, dar mai putine decat ciobanul :)) In rest, haiosi rau aia care se plang ca ar fi fost blat, ca asa se fac blaturile se asteapta min 90 cand poate bate ala prost cornerul etc :))

Dobermannul
Dobermannul  •  02 Octombrie 2022, 12:52
Postat de piramidon pe 02 Octombrie 2022, 10:39

Eu unul sunt convins ca te inseli :))) Pai faza asta cu 'lasat coltul liber la corner " am vazut-o in playofful trecut la un meci Voluntari-cfr ...si tot la 0-0 pe final de meci :)))) Astea "e" faze exersate de ne vasile cu primarii ...si nu se numeste urat BLAT...se numeste meci "amical" din liga primariilor :)))) Si sunt meciurile pe care le joaca sampioana si unde mai poti vedea : - fundasi care paseaza la atacantii adversi - portari care "sare pe fenta" la suturi de la 30 de m - portari care nu "sare ' deloc ( fara nici-un apropo la meciul cfr-Voluntari) De ce crezi ca tot canta boxele-n gruia : " Nea Vasile si nea Ioan/Cu ei suntem campion" :))))

Cooperativa de anti fotbal ce crezi ca e usor?

Dobermannul
Dobermannul  •  02 Octombrie 2022, 12:49
Postat de 1_0_1_0_reloaded pe 02 Octombrie 2022, 11:09

E simplu, Dobi.... Dai gol, 3 puncte, ura și la gară! Ce nu pricepi? Să-ți desenez?

Nu trebuie sa-mi explici mie ca nu eu joc.

adriann_
adriann_  •  02 Octombrie 2022, 11:54
Postat de cirus11 pe 02 Octombrie 2022, 01:19

Rapidistii au tinut cu CFR astazi? :)

Dobermannul
Dobermannul  •  02 Octombrie 2022, 11:38

Vad ca unii zic ca a fost blat. Habar n-am. Daca e asa si ce daca? Problema in fotbal e sa iei cele trei puncte si cu trei si iar trei campionatul. Bravo clujenilor ca pot. Ailalti de pe margine sa invete si sa faca si ei la fel. Daca pot. Daca nu pot ciocul mic.

1_0_1_0_reloaded
1_0_1_0_reloaded  •  02 Octombrie 2022, 11:10

Lasă bă, că ne încântă deseară fecesebeaua.... Nici n-are rost să vă uitați la derby-ul Machesterului. Așteptați până deseară marea încântare.

1_0_1_0_reloaded  •  02 Octombrie 2022, 11:09
Postat de Dobermannul pe 02 Octombrie 2022, 10:50

Exact. De asta vorbeste lumea despre voi. Toate lumea e dornica sa invete tainele anti fotbalului practicat de voi care va aduce campionat dupa campionat.

catalincj
catalincj  •  02 Octombrie 2022, 10:51
Postat de mircea_cjn pe 02 Octombrie 2022, 08:29

Maaare supărare, maaare ! Angheluță si Naum de la digi zici că fac hepatită de necaz că a câștigat CFR! Cum și-a permis CFR să câștige dacă n-a făcut spectacol? Ce dacă a ploat torențial o repriză? Ce dacă Petrolul face cunoscutul antijoc stând tot meciul pe 3 linii in apărare? Nu, astea nu conteaza, Naum, Angheluță și GSP vor ...spectacol! Adică CFR să piardă, asta vor, asta exprimă, asta e marea și perpetua lor tânguire. "Știți ce aveți de făcut, da?" a devoalat involuntar ***.li la finalul unei interventii la TV. Asta au de făcut : să arunce cu noroi in CFR. Când fcsb câștiga sezonul trecut meciuri la rând in minutele 94-95, aia era ...fabulos, dreptate, răsplată, insistență, brand. La CFR este urât , de neprivit, nedrept. Cum am mai spus, gi.giștii mor de necaz.