Alte știri din fotbal
„Spălare de bani” » Scandal în Bănie cu hotelul-fantomă de pe „Oblemenco”
0
Jackpot! Clubul din Superliga a câștigat procesul la FIFA și are de încasat o căruță de bani
0
Adrian Mutu a răbufnit, după știrea dezvăluită de GSP: „E o rușine pentru toți”
0
„Alex nu trebuia să spună acel lucru” » Jucătorii Rapidului „l-au scos la tablă” pe Dobre
0
Știri din fotbal internațional
Cât a ajuns să coste o cursă scurtă cu trenul pe durata Mondialului: „FIFA ar trebui să plătească”
0
Întrebarea moderatoarei l-a făcut pe Paolo Di Canio să „se dea cu capul de masă” » Fabio Capello i-a întins imediat un șervețel
0
Returul sferturilor de finală din Conference League » AZ Alkmaar - Șahtior, primul meci
0
Celta Vigo - Freiburg: coșmar și la retur pentru Ionuț Radu, gol după gol! » Urmează celelalte 3 sferturi din Europa League
0
Lifestyle
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Nicușor Dan a anunțat că va organiza referendumul pe justiție în mai puțin ...
Libertatea
Șoc în fotbal: fostul portar Alex Manninger a murit într-un accident rutier ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
Pai nu spunea razboinicul luminii,balaurul lui sf gheorghe ca in postul pastelui nu e voie cu bautura?:)
E medic rezident, asa e trecut peste tot. Chiar si in momentul in care își primesc codurile de parafa de la organele in drept, scrie clar medic specialist. Doctor e doar o titulatura împământenită. Nu are acoperire. Pe diploma de absolvire nu scrie doctor.
Poate la anul ne batem cu voi pt promovare!
Schumba ba televizorul...:)))Repet, v-au prostit( sau asa erati?) formatorii de opinie gigisti !
VIN CAMPIONII. Luptati baieti, Romania e mandra de voi
Ma ***, iar incepi?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De asta trebuie vitrina frigorifica in camera.
spargem clona
Hai, metre... lasă polemica pentru băieții ce scriu în noapte. Deocamdată sunteți FC FCSB, culori galben-albastru și vă pregătiți la baza din Berceni. Ceilalți, conform hotărârii judecătorești, joacă în Ghencea, au culorile roșu și albastru, sala de trofee și tot ce presupune istoria și tradiția unui club. Vă doresc succes în intrepinderile voastre, să demonstrați contrariul.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.