Alte știri din fotbal
Celălalt eșec al lui Mircea Lucescu » A abdicat de la principiile trâmbițate doi ani: „Ca în '70 și '84”
0
O nouă echipă pentru amicalul cu Slovacia » Cum ar putea arăta primul „11” al României
0
A pus mâna pe telefon imediat! Decizia luată de președintele Erdogan, după barajul Turcia - România
1
Moment curios: Victor Ponta s-a dus la Turcia - România îmbrăcat cu tricourile AMBELOR naționale, unul peste altul! „Cok cok cok zor”
10
Știri din fotbal internațional
Roy Hodgson, revenire neașteptată în antrenorat la 78 de ani » Ce echipă a preluat
1
200 de milioane în schimbul lui Olise? » Răspunsul lui Uli Hoeness pentru Liverpool
0
Irlandezii îl învinovățesc pe selecționer după înfrângerea cu Cehia: „Acesta nu este ghinion”
0
Selecao îngenuncheată, suporterii îl cer pe Neymar! » Reacția lui Carlo Ancelotti
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Ceva rarisim, Danut nu mai baga alunecare la arbitrii. Cat sa-l tina oare?...nu mult...
Sunt vai de mama lor. Fotbal mai urat si mai chinuitor de ce joaca Craiova. Cred ca FCSB joaca cel mai bine sezonul asta
Sepsi e o nuca tare pentru orice echipa. Si cu Craiova, doar arbitrii i-au putut invinge. Daca Golofca at fi trimis mingea aia cu cativa centimentri mai sus sau lateral, astazi clujenii erau eroi si toate ar fi mers ca pe roate!! Asa e fotbalul. De aceea e frumos.
Le'o fi zis Viktor Orban ca daca vor bani de la ei,tre sa tina garda jos cu fratii de la Sepsi. :)))
O fi ratat Rondon din 2 m dar dupa respingere nu prea mai avea pe unde sa traga....era cam inchisa poarta iar prima executie a fost superba. Pacat ca are 34 de ani....are calitate...joaca bine si in banda, apare si la finalizare.
Petrescule, jucătorii se antrenează la penalty-uri?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.