Alte știri din fotbal
Ionuț Radu, OUT de la lot! Staff-ul naționalei a convocat deja un alt portar!
18
Chemat de urgență din vacanță să-l înlocuiască pe Ionuț Radu! Lucescu a anunțat convocarea
21
MM Stoica, consternat după ultima lovitură de la națională: „E ciudat ce face Ionuț Radu”
2
Mircea Lucescu a decis cine apără în Turcia - România » Cum va arăta echipa la Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Obiectiv ratat! Laurențiu Reghecampf, eliminat din Liga Campionilor. Nu se va putea răzbuna pe fosta echipă
0
Ce scrie presa din Italia, după ce Interul lui Chivu s-a împiedicat cu Fiorentina: „Nu mai știe să câștige”
0
FAIL Inter, după ce a condus tot meciul! Echipa lui Chivu pierde teren în lupta la titlu
1
Mikel Arteta, după ce visul „cvadruplei” s-a spulberat pentru Arsenal: „Este foarte greu de acceptat”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
15
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Instructorii ucraineni trimiși în Orientul Mijlociu, „șocați” de tactica ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Cum își rotunjesc veniturile încasate de la buget șefii din Ministerul ...
Libertatea
@cpt ahab ... Si unde Sa faca recursul , la Haga , la ONU ? ... TAS e cel Mai mare in ierarhie , unde Sa Mai contesti ??? Au fost sportivi Mai Mari ca CFR Si echipe Juventus , Contador , Fenerbahce , Marion jones , facuti praf de TAS Si nu au Mai avut unde Sa contests ... ASTA e Alta prostie a FRf ului , unde Sa Mai mearga ???
Golanii astia de la FRF ar trebui arsi cu totii! Procedeaza exact ca in timpul lui Mircea Sandu desi au promis altceva.Burleanu , devii pe zi ce trece rusinea Bacaului , taica-tu a fost un simbol , ti esti o *** exact ca predecesorul tau.Lasa treaba cu recursul , toata filozofia voastra este sa incurcati fenomenul sportiv si sa vindeti tot in final : titlul , locurile in cupele europene , locurile in liga ...*** sa va fie rusine , procedati exact ca pe vremea Nasului cand au facut din Sportul Studentesc di campioana o exclusa din Liga! Rusine Burleanu , nu te-am sustinut ca sa faci exact la fel ca Nasu !Rusineeee!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Preşedintele FRF, Răzvan Burleanu, a declarat, marţi, că instituţia pe care o conduce va face tot posibilul pentru a câştiga procesul deschis de CFR Cluj la TAS pentru a apăra regulamentele dar şi jucătorii şi antrenorii angajaţi de cluburi. "Federaţia şi-a trimis avocaţi, bineînţeles. Procesul de la TAS este unul foarte important pentru că pe rol este depunctarea CFR-ului. Nu e un proces împotriva CFR-ului, ci unul care să apere regulamentele federaţiei. Prin urmare ne apărăm cu toate resursele, pentru că trebuie să protejăm regulamentele."
si? tot pe locul 3 a terminat in ucl. Steaua in grupele ucl a facut mai multe puncte decat tot fotbalul romanesc la un loc. Steaua a terminat pe locul 3(maximum) de mai multe ori decat tot fotbalul romanesc la un loc. deci nu stiu despre ce clasament vorbesti. doar te faci de rusine. *** de pe siteurile romanesti. eu m-am saturat sa vad tradatori de tara care nu au mai calcat de cel putin 5 ani in Romania sa vorbeasca despre Steaua aka Romania.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu te poti intelege cu hunedoreanul si este băiat deștept dar face pe prostul, manipuland cu nesimtire. De ani de zile asta a laudat aici pe forum doar doua persoane: Zoltan Arpad Paszkany si Zoltan Teszari. Nici nu merita sa-l bagi in seama. Burleanu este singurul presedinte din Europa care nu lasa Federatia sa se apere la TAS si fapta constituie conform art 248 indice 1, Abuzul în serviciu în formă calificatăcu consecinţe deosebit de grave, se pedepsesc cu închisoare de la 5 la 15 ani şi interzicerea unor drepturi.
da FCSB u nu are datorii la fosti jucatori breeee COMISILE ar trebui desfintate si arestati
de vr sa scape nu dadeau meciul la FCSB u cind erau pe burta si serveau pase la penibilii fcsb isti care f blaturi s varza
@Valahul ... Pai Frf i-a depunctat Si acum nu au Mai mers Sa se apere ??? Cine a semnat actul ala cu -24 de puncte , trebuia Sa mearga la Lausanne Sa spuna de ce .... Altfel Sa zboare din functia aia
Gata si CU GAZU! Mi-e greu sa cred ca vor invinge Chiajna la trei diferenta. Pana la urma, la fel ca si la Bistrita, nea Nelu Horoba a dus fotbalul din Medias in Liga 2.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.