Alte știri din fotbal
Intră Dinamo în cursa pentru Kevin Ciubotaru? Andrei Nicolescu a anunțat ce jucători vrea Kopic
0
Liber la transfer » Clauza care îl apropie pe Andrei Coubiș de Superliga
0
Cum arată calculele pentru titlu după ultima etapă din 2025! Rapid NU mai e principala favorită
0
Mihai Stoica a anunțat ce achiziție a făcut FCSB: „A costat 600.000 de euro”
0
Știri din fotbal internațional
Gestul de suflet făcut de Cristi Chivu » Vizită de Crăciun a lui Inter la copiii dintr-un spital din Milano
0
Ngezana, debut perfect la Cupa Africii » Urmează duelul cu o legendă a fotbalului
0
Trei variante: italienii au anunțat unde poate ajunge Radu Drăgușin, dacă pleacă de la Tottenham
0
Aproape de cea mai mare surpriză de la Cupa Africii » Antrenorul român a fost „răpus” de Salah în prelungiri
2
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
1
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
2
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
Legăturile lui Ion Iliescu cu generalii din rețeaua „Corbii” racolați de ...
Libertatea
Țara considerată „veriga cea mai slabă” a Europei în fața Rusiei lui Putin
Adevărul
„Legendă GSP”, Rodion Cămătaru a vrut să investească în Grecia, dar a avut ...
GSP SPECIAL
Atacuri cu drone, lângă granița României, în spațiul ucrainean. ...
Libertatea
ce s a intamplat la cluj sub conducerea lui marian si ivascu nu s a intamplat la niciun club de fotbal profesionist, cu atat mai mult campioana! au facut inconjurul lumii imaginile, a scris toata presa sportiva internationala, rad toti de noi. acum o saptamana clovnul il da afara pe chipciu, a doua zi e inapoi. varga il da afara pe marian si ivascu dupa o bataie si plangeri penale, si dupa nici 12 ore sunt inapoi. clovnul se agata de porti sa fie lasat inauntru ca un caine nemancat. mai penibil ce poate fi? bine spus parvenitism, dorinta de putere, incompetenta, caractere zero. comedie de ferentari dusa la alt nivel, in "civilizatul" Cluj.
Dovada era la nea Soros, care a venit in ianuarie '90 la Bucuresti sa stranga mana tovarasului si fratelui etnic Saul Bruckner, zis Silviu Brucan, pentru implicare si devotament in ducerea la indeplinire a serviciului cu care a fost incredintat. :)))
Ce blat au facut??? Dovada....vorba tovarasei...DOVADA !
Nucleul dur e convocat la viitoarea deplasare ! !! Dar numai cei foarte duri.... ca celorlalti le e frica de vaccin si vaccinati la vina la meciuri....!!!
Nucleul dur e convocat la viitoarea deplasare ! !! Dar numai cei foarte duri.... ca celorlalti le e frica de vaccin si vaccinati la vina la meciuri....!!!
Arcomul este in insolventa in schimb a falimentat Uzina Mecanica Dragasani si Avicola Iasi.
Corect! Sa faci “bișniță” e una, sa manageriezi o afacere legitima, de la volum mediu in sus, in “globalism” e cu totul alta. Ăștia realizează ca ne-a jjijji a falimentat pana și Arcomul, o afacere care practic mergea singura!? Dacă ajunge ne-a jjijji patron la Apple sau Amazon într-un an sunt “gata” și aia! :-))))
a deci petrescu mai asteapta...LOL parca trebuia prezentat de nelutu.... circ fara bani...
Domnul Silvică văd ca și-a luat liber in seara asta … Adevarul e ca ieri a lucrat double shift. :-))) Interesant e ca au reactivat profilul “randoom”. După umilințele crunte încasate in ultimile 3 luni “originalul” probabil a ajuns la ***! Pur și simplu, absolut orice a garantat aici s-a întâmplat pe dos! Nici palmares, nici campionat, nici grupe europene, Morutan vândut la juma de preț, Steaua in L2, e pe podium după 4 etape, Rapid a promovat, mai mult i-a(ți) umilit in meciul direct și este peste FC fcsb, Dinamo nu au retrogradat, CFR au prins grupele și sunt la 9 puncte de ei in doar 6 etape, cu 6 din 6 victorii posibile! Cum sa fii fcsbist și sa nu înnebunești văzând toate astea!? Cum??? :-))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nelutu poate sa-i dea clauza saltimbancului la orice ora dar are placerea de a-l mai sicana pe bibilica...acum i-a ascuns cheile de la Lastun...cand o sa se sature, o sa-i mai dea un impuls in dos lui Ninel si nucleul ala dur de 3 ametiri o sa impinga la Lastunul circarului ca sa-i dea pornire
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.