Alte știri din fotbal
A lămurit-o, în sfârșit! » Ce s-a întâmplat, de fapt, cu Mitriță la națională: „Eram eu nebun?!”
1
Condițiile pentru ca Daniel Pancu să continue la CFR Cluj: „Au fost 6 luni groaznice”
1
O superputere a Turciei vine să urmărească un fotbalist la finala campionatului: „Clubul poate încasa o sumă frumoasă”
10
Ofertat să o preia pe Rapid, Pancu știe de ce are nevoie echipa: „La un moment dat, se strică”
0
Știri din fotbal internațional
Bayern, recordul secolului XXI! » A întrecut-o pe Real Madrid
0
„Thriller” pentru Ianis Stoica în Portugalia » Un gol marcat în minutul 90+6 i-a salvat echipa de la retrogradare
0
Interul lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” » Campioana primește vizita retrogradatei Verona
0
Nebunia din Scoția nu s-a terminat » Hearts cere ca titlul să-i fie retras lui Celtic
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Acu' se vede ce "mare patriot national" e acest Danutz! A refuzat Nationala Romaniei ca sa poata creste si promova in Ardeal tinerele "sperante africane"! :) Nea Gigi sa traiasca, cu "incultura" lui a invatat "fruncea tarii" cum e cu fotbalul asta! :)
frumos spus, m-ai emotionat de mi s-au intarit sfarcurile ! prazare, da’ sa scriem corect romaneste pe cind ?
Asta e, unii au chiulit si de la Geografie !:)))
Cei patru africani care erau 3 (ca Panama nu e in Africa)
In 10 ani ii naturalizam :-) :-) :-)
S-a *** fotbalul asta de tot. Nimic nu mai e pe locul lui. Aia cu bani din vest s-au umplut de *** din Africa astia mai saraci din est au luat *** ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asa vrea MM Scoica?!
E un papucar de la Craiolguta! Nu il mai lua in seama, abereaza zilnic!
Bre, cum joaca Camora pentru Romania s-ar putea ca macar doi din acesti africani s-o faca si ei!Apropo, stii ca regula u21 e valabila si pentru tinerii jucatori straini...Adica poti utiliza un jucator strain u21 !Cel putin asa era in urma cu doi ani, nu cunosc daca s-a schimbat intre timp!Cei de la FRF au motivat faptul ca e posibil ca un jucator strain sa aleaga sa reprezinte Romania !
la voi la Craiova ce brand de masina se fabrica? Ca tot uit. Viitorul patriei? Asta e sensul fotbalului profesionist? Vorbim despre o afacere in care cineva isi risca banii. E treaba lui cum si-o gandeste si e iarasi treaba lui in ceea ce priveste obiectivele pe care si le fixeaza. Poti sa iti faci tu o echipa si sa cresti jucatori, sau poti sa joci chiar tu fotbal si sa le arati franelor cum trebuie sa o faca. Eu unul o sa te aplaud. Dupa ce scapi, daca scapi, de prejudecati. Esti un om ca toti ceilalti, atat si nimic mai mult.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.