Alte știri din fotbal
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
1
Ofertă neașteptată pentru titularul lui Dinamo: „Este apreciat”
0
Cum arată „puzzle-ul” Rapid fără piesele de bază » Vestea primită de Daniel Pancu despre absența lui Cristi Manea
0
Al 3-lea gol în Dinamo - Omonia, ultimul amical în Polonia pentru „câini”
5
Știri din fotbal internațional
GOD SAVE HARRY KANE! Vârful lui Tuchel dă lovitura în ultimele minute din Anglia - RD Congo și își califică țara în optimi
11
Bayern a anunțat transferul uneia dintre „perlele” Mondialului!
0
SUA - Bosnia și Herțegovina, în 16-imi la Campionatul Mondial » Jovo Lukic luptă pentru o calificare uriașă în optimi
0
A fost penalty la Harry Kane în Anglia - RD Congo? Ce spun Wayne Rooney și Joe Hart
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
7
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
246.750 lei, 15.000 dolari americani, 7.880 euro, 4.920 dolari canadieni, ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Bilanț negru al potopului în București și Ilfov: 1.000 de copaci căzuți, ...
Libertatea
*** ....ei il au pe popa de la dinamo ha ha ha ca cica Luis Munteanu nu este bun ....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***.se pare ca eu chiar dau ponturi bune,la tine trebuie pariat tot timpul invers. iar ai piedut bani? ha ha a
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Omul e coleric. La nivel intelectual sunt sigur ca realizează ca nu face și nu își face bine, dar bipolaritatea e boală grea, mai ales când intervine și presiunea de moment. Sper să nu facă naibii un AVC sau infarct!
Evident după mintea haterilor, mai mică decât a muștii, toate meciurile ăn care bate Steaua sunt blat. manele, manele ....
??? *** deci eu am spus ca bate cfr inainte de meci,in timpul meciul si la pauza ca o sa fie blat. tu ai pariat invers si ai pierdut bani. din nou.nu mai fii suparat,te astept cu pont cum a fost ieri cu echipa lui sucu,ai spus ca mergi pe mana lui sucu,pac 1x. ai spus maxim egal,pac a batut Steaua. ha haha.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ti-am spus si pe live si la pauza si inainte de meci,ai pierdut bani din nou. cum ai spus tu? maxim egal. ha ha ha. cum bah sa te bagi in asa ceva in care nu ai cum sa castigi in fatza mea niciodata? *** im loving it. iii ce bucurie.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vezi vecine ca ai omis un “nu”. :-)))
I-a nenorocit Randumb și pe slobozeni cu “blatul” lui. Au avut oamenii o șansă să egaleze și golul le-a fost anulat din cauza lu’ Randumb care a încercat să trișeze soarta însăși! Bravo ba, i-ai îngropat! Așa să faci și Marți! :-)))))
Fault în atac la golul 2, dar VAR e pentru cine trebe. Ceremonia de încchidere a JO, dar unii se uită la furtișaguri
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.