Alte știri din fotbal
CFR Cluj - FC Voluntari, meciul care deschide ziua în Superligă » Echipele probabile + cotele
0
Dennis Politic, scos la vânzare! Cât cere Becali: își asumă o pierdere uriașă
1
Gigi Becali a dezvăluit cum îl controlează pe Tavi Popescu: „A acceptat, nu putem să-l obligăm dacă nu vrea”
6
Criticat de Becali și după ce a marcat, Dennis Politic răspunde: „Am vrut să ne reglăm”
0
Știri din fotbal internațional
PSG a stabilit un preț astronomic pentru Barcola
0
Slavko Vincic s-a retras la o săptămână după ce a arbitrat finala Campionatului Mondial
0
Bogdan Racovițan, integralist în primul meci al sezonului pentru Rakow din campionatul din Polonia
0
Puștii lui Chivu și marcatorul Diouf, la declarații după primul amical al verii: „Îi sunt recunoscător antrenorului”
0
Lifestyle
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
14
Noua sală ultramodernă a României va fi inaugurată săptămâna viitoare » Nimeni nu va ghici primul meci care va fi găzduit acolo
7
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
6
Gafă sinistră, în direct, la nunta verii în fotbal: „Aici vor avea loc funeraliile căpitanului naționalei!”
5
Român întors acasă după 25 de ani în Germania: „Și urzica e mai faină aici ...
Libertatea
Pentagonul elaborează scenarii pentru o operațiune terestră de amploare în ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
A treia dronă doborâtă de un avion F-16 în spațiul aerian românesc în ...
Libertatea
Penalty a avut Craiova și în meciul cu Galațiul (la Ivan) dar... Craiova nu are "șansa" altora (Farul, Rapid, Fcsb) de a "debloca tabela" în urma unui penalty izbăvitor sau a unor faze dubioase după care se vine cu refrenul "oricum, victorie meritată". Neagoe măcar spunea direct "adevăruri incomode" pentru arbitri și jurnaliști (se blocau eporterițele de la interviul de după meci) - la Reghe nu ai să vezi așa ceva, indiferent cât ne-ar fura arbitrii.
Niste plangaciosi
Domnilor, repede ați sărit din păpușoi...Când Jefte, în careu, a fost ținut în brate de catre brazilian, reușind cu greu sa șuteze la poarta, pe asta nu ati vazut-o. Dacă susțineți un penalty pt. Craiova discutabil ( unde jucătorul de culoare a respins balonul, piciorul ,din inerție oprindu-se în fundul sau soldul craioveanului , atunci ca să va arăți poziția de ziariști neutri, nu trebuia sa ignorați ținutul în brate în careu a lui Jefte. Procedând în acest mod , nu faceți decât sa va arătați partizani ( nu în favoarea Craiovei) ci a fcsbeului dorind ca CFR din Cluj sa nu câștige.
Așa și așa …
Comici clujenii ăștia , râșii României …
In sezonul trecut s-a dat impotriva Craiovei la o intrare identica a lui Ndong.
A mai fost unu, si mai clar, la Mitrita, era 0-0.
Nu a cerut pt ca are bun simț ( niciodată markovic nu cere ) nu ca deac ( gloabă )
Bă ce minge a lovit ăla mare , fundul lui markovic ?!!!
Butoanele se apasa la Cluj si aia cateva sute din tribuna striga hotii cand nu primesc un corner :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.