Alte știri din fotbal
Iese din schemă » Portughezul din Superliga și-a ales favoriții pentru noul sezon
0
LPF a alcătuit echipa ideală a primei etape din Superliga: nou-promovata e revelația
0
Varga i-a stabilit prețul lui Meriton Korenica » Universitatea Craiova poate da lovitura
3
Toate transferurile verii în Superliga » Craiova își subordonează rivalele
11
Știri din fotbal internațional
L-au convins pe Adrian Șut: „Bomba a explodat, cel mai important transfer al verii!”
3
După ce nu a fost în lot cu UTA, Assad Al-Hamlawi nu a fost luat nici în Bulgaria
0
Coechipierul lui Messi acuză o conspirație împotriva Argentinei: „Îi enervează”
1
Impactul câștigării Mondialului asupra economiei Spaniei » Cu cât crește PIB-ul țării
0
Lifestyle
Fanii sunt în șoc » Vinicius jr., de nerecunoscut după vizita la doctorul vedetelor: „Nu are cum să fie aceeași persoană!”
3
Ivana Knoll „a fugit” de la Mondial în „Capitala mondială a petrecerilor” » Mesaj pentru doi fotbaliști spanioli: „Bravo, copile!”
10
România a fost prezentă la finala Campionatului Mondial » Alexandra s-a bucurat de două minute de faimă
0
Cum nu s-a mai văzut în istoria fotbalului! » Atmosferă de Hollywood la Spania - Argentina, Tom Cruise a ridicat în picioare stadionul: „Aceasta este măreția!”
1
Cod roșu de inundații în zonele deja lovite de furtuni. Hidrologii anunță ...
Libertatea
Sanitas avertizează: Noua lege a salarizării taie sporuri și riscă să ...
Adevărul
Unde își sărbătorește Ilie Năstase aniversarea de 80 de ani: „Sunt aici, la ...
GSP SPECIAL
Terenuri de zeci de mii de hectare în Delta Dunării, concesionate pe ...
Libertatea
:)) deci nu ai onoare. Nimic surprinzator :)) cand te ascunzi de 5 ani de minei so refuzi sa postezi macar o dovada nu ai dreptul sa faci cereri. Eu am venit cu dovezile dupa tine ba aici ba pe YouTube:)) ramane in istorie pariul pierdut.
Pariul e in mintea ta si a maestrului tau Balo! Pune video cu tine la fcu cu ceseu. Nema? Ahahahaaaa
Nema video cu mekla ta pe Oblemenco? Ahahahahaaa
Cel mai kubanez reply "postez la 5 am pentru ca imi permit NU PENTRU CA E JOBUL MEU SA O FAC" :))) norocul tau ca nu esti in UK deci o faci la 7 am. Pariul e pierdut , l-am pus si pe YouTube + inca un post :)) nu uita sa dai laik! Sa vedem ai onoare sa onorezi pariul sau o sa postez linkul la fiecare ocazie cum face randumb cu Cata :))
:)) pana si in replica ma copiezi :)) ai pierdut pariul kubi din pacate timpul a expirat si nu ai putut face dovada ca ai macar un fular cu fcu. O sa fii barbat si o sa onorezi pariul? Desigur ca nu :))
Postez la ce ora vreau pentru ca imi permit. Nu depind financiar de cineva asa cum depinzi tu! Hai cu video ala cu mekla ta pe Oblemenco! Hahahhaahhaha
Esti *** Edy! Tu "ai" la Spectrum in regim hotelier eu am in Spania cumparata in 2008. Cand spun ceva despre tine spun 100% adevarul. Mai ai timp sa dovedesti ca ai fost la un meci fcu vs csu pe oblemenco.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa ii molfai pe toti fanii lui Arsenal ahahhahahahahahhaa
Iar m-ai blocat cand te dau de gol :)) Ma bucur ca recunosti in fine ca esti postac :)) iar diferenta dintre noi e ca eu cand spun ceva despre tine e adevarat iar tu cand spui ceva despre mine sunt doar vise. De asta am la spectrum un penthouse de vacanta :) mai ai timp sa pui poza cu fularu :))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.