Alte știri din fotbal
Decizia luată de FCSB înainte de ultimul meci din play-out: „Patronul a declarat că vrea să vadă asta”
0
A înscris golul promovării echipei lui Rotaru și a luat parte și la celebrul meci al Craiovelor: „Toată lumea ne huiduia, deși jucam acasă!” » Titlul în Bănie? „Lumea o vede campioană, dar...”
0
Scandal la Craiova înaintea „finalei” la titlu » Liderul galeriei de la FCU susține că a furat trofeul » Superliga a replicat imediat: „Stați liniștiți!”
2
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
6
Știri din fotbal internațional
Roma câștigă Derby della Capitale și intră pe loc de Champions League » Lazio continuă sezonul de coșmar
0
Final dezastruos » Revenit după 1084 de zile, Paul Pogba termină sezonul mai repede
0
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Care om? Eu am atât cât îmi trebuie, și puțin peste. Și mai am ceva foarte important, de care tu ești complet străin: educație!
omul ala a castigat vreo 10 case ppana acum,deci are de unde sa piarda,dar tu ce ai?
MM a zis că se mută intr-o cutie de carton dacă va mai lucra cu Becali. Acum du-te la el și roaga-l sa te primească în ea. Sunteți oameni de cuvânt, fcsb-isti adevărați, vă ajutați între voi la greu. Încă un sfat gratuit pentru tine: nu mai paria, că nu te ajută intelectul!!
tu nu ai job si crezi ca oricine ar lucra pentru 50 de bani. p.s.:cine-i ala mayas? never heard of him ha ha ha.
Da bă, știu ca te milogești efectiv pt orice reply ca să adaugi 50 de bani la salariul ăla mare! Am văzut, am înțeles ce job ai și ca fără forumul ăsta ar trebui să cari saci in Obor sau sa aduni flacoane reciclabile. Cei 50 de bani sunt clar mai importanți decât onoarea, ieri ți-ai pariat și ultima fărâmă de decență și verticalitate! Pt a ști absolut toți cu cine stau de vorbă, de acum înainte fiecare reply va fi însoți de “Postat de Mayas pe 28 Septembrie 2024, 20:06 eu imi pariez casa ca uta nu bate astazi. este blat marca cfr.”!
stiu ca ai probleme cu tartacuta,dar nici chiar asa. am facut asta de zeci de ori si infrangerea cfr-ului a contat imens. tu iti dai seama ca practic Steaua din liga 1 nu mai are nicio contracandidata la titlu. cale libera spre titlu.
Le câștiga exact ca CFR aseară! Dar ce mai cauți bă limaxule (melc fără “casa” adică) aici după ce ai pierdut pariul!?……… “Postat de Mayas pe 28 Septembrie 2024, 20:06 eu imi pariez casa ca uta nu bate astazi. este blat marca cfr.”
Probabil ca "mizeria" e acasa la tine !? ;))) Stai, am uitat ca Thestupidus si-a jucat camara la pariuri, iar acu' doarme pe-o pagina de "ziar" !! :)))
*** bai nimicule. in loc sa tii cu Steaua din liga 1 ai tradat si mergi cu mizeria de uta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
iar daca le castiga ajunge la un punct sau 2 de locul 2. tibi iq 33 strikes back
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.