Alte știri din fotbal
Ședință de urgență! Ciprian Ciucu ar vrea ca Primăria să scape de Arena Națională » Toate detaliile în timp real de la reporterii GSP
0
FC Botoșani - FCSB. Duelul pentru locul 1 din play-out deschide etapa 3 » Echipe probabile
0
Vineri se joacă al doilea meci de play-off în Liga 2 » Programul complet al rundei
5
Clubul de tradiție, la răscruce » Tratative cu arabi și italieni pentru vânzare, dar și variantă de coșmar
0
Știri din fotbal internațional
Internaționalul german va avea clauză pentru Real în contract!
0
Liverpool face curățenie generală! Jumătate de echipă, out » Real Madrid vrea să-i ia o vedetă
0
Real Madrid și-a făcut lista de transferuri » Cinci nume sunt pe radarul „galacticilor”
0
Cassano dă de pământ cu jucătorii italieni: „Sunt groaznici! Spunem asta sau nu după 15 ani?!”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
:)))) Conduce la golaveraj :)))) Ce om dus cu pluta!
Tu stii matematica? Ai terminat 4 clase? Ajuta sa ajunga in play off Viitorul, si prin combinatia asta nu influenteaza lupta intre cele 2 echipe la titlu. La tine la Dalga nu ajunge scenarita asta, voi si in liga a 4-a credeti ca fotbalul e pe bune
Posibil să fi fost aranjament azi, dar nu din motivele pe care le indrugi tu, care presupun mega-conspirații chiar între CFR și FC FCSB, ca să PIARDĂ puncte. :)) Ești de râs!
Steaua conduce in meciurile directe,la golaveraj. deci ghinion. nu trebuie sa mai cauti pe google,uite aici cum te-au umilit: https://en.wikipedia.org/wiki/Eternal_derby_(Romania) sustii vitan barzesti de aia ai ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:)) la mine in cartier la Bucuresti, toata lumea baga pe egal la pariuri, presupun ca si ei erau pe pastile? Nu?
oricat de slab ar fii vitorul,in ultima eatap tot nu are cum sa nu castige cu clinceni. dar daca medias isi face treaba in ultimele 2 etape avand meciuri extrem de usoare si bate in ambele meciuri,viitorul este out cu egalul de astazi. culmea,gaz metan chiar cu clinceni are.
Asta voiam.sa ii spun si eu tomberonezului, ca ii conducem la meciuri directe, si inca ceva, fc fc5b are ultimu trofeu luat in 2016, dinamo in 2017 cupa ligii sezi pland puiule ca nu stii fotbal, mai da un search pe google daca nu ai memorie
Și de ce ar face CFR așa ceva? Sau viitorul? Sau FC FCSB? :)) Băi băiatule, suferi grav de tot de scenarita. Consulta un psihiatru. Pe bune.
repet,in ultimi 9 ani(8 ani si 10 luni ca sa fiu mai exact).,vi88tanul tau barzesti a castigat fix de 3 ori in fatza stelei in toate competitile exietnet aka campionat si cupa romaniei si si atunci in conditii dubioase si la limita. in rest,zero barat. asta este adevarul,iar eu sunt omul statistic pe gsp,dupa cum bine stii.
Pastilele!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.