Alte știri din fotbal
Oțelul Galați - Unirea Slobozia deschide etapa 19 din Superligă
0
Joyskim Dawa, mesaj înaintea derby-ului dintre FCSB și Dinamo: „Sper să revin în play-off, vreau să fiu pregătit 200%!” + „Play-off-ul nu este un vis, ci un obiectiv clar”
0
Ireal! Gol marcat dintr-un ofsaid uriaș în primul meci al etapei din Liga 2
0
Liga 2, aproape 2026 » Așa s-a schimbat tabela în derby-ul de promovare :)
0
Știri din fotbal internațional
„Surpriză” la FIFA » Donald Trump a primit primul Premiu pentru Pace: „Am oprit atât de multe războaie. În Congo ar mai fi murit 10 milioane de oameni”
0
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026 » România își află adversarele, dacă se califică
13
Marko Dugandzic, aproape de o destinație-surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
1
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Vezi ca ai mintea mai intunecata ca Dragomir afirmatia este facuta de Panduru.
Cred ca e glumesti. Sau esti oltean dintre cei care isi lauda merele padurete si spun ca-s cele mai bune fructe
Mortologule , cine *** te mai baga pe tine in seama ? Esti terminat , vorbesti fara sa gandesti!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Problemele penale pe care Dragomir le are cu justitia romana i-a intunecat mintile !! Camd afirmi ca Vladoiu, pe animite portiuni, alearga mai repede decat Usain Bold, inseamna ca ai mari probleme de perceptie a realitatii !! Trebuie compatimit !!
Vlădoiu e cel mai bun din ţară, nu are nevoie de laude, se vede ! Dragomir a avut un moment de sinceritate după care si-a dat seama el este pro Becali..... Vladoiu joacă ptr el, precum Mihăilă. Craiova produce ce adevărat talente !!!!
Milițeanu știe și cu stânga și cu dreapta . A luat cât a putut cu ambele . Oracolul din Bălcești știe de toate mai ales cum să devină milionar din fotbal . Când vede euroii îi ies ochii din orbite precum la melc .
vai *** voastra, v am dominat acasa, sunteti niste slabisti nesimtiti! pa!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mda...ghepardul, diamantul,briliantul, regele...
Se credea patron?:)))
mai bagati bah juniorii la meciul urmator cum ai spus ca vrei la meciul cu cfr? ha ha ha.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.