Alte știri din fotbal
Cele două finaliste care vor lupta pentru promovarea în Liga 2
0
România termină pe primul loc grupa la Europeanul de minifotbal » Demonstrație de forță contra Georgiei
3
Trei amicale tari pentru Rapid în cantonamentul din Austria: adversar de cupe europene
0
Șeful lui Dinamo îi lansează o invitație publică lui Giani Kiriță: „E binevenit!”
2
Știri din fotbal internațional
Căpitanul lui Arsenal a văzut imaginile de la final și laudă un adversar: „E un gentleman!”
0
Au! Chelsea n-a avut milă de Arsenal după finala Ligii Campionilor
0
Tensiuni la Paris, imediat după finala Ligii Campionilor » Mobilizare generală, mii de polițiști pe străzi
0
Arteta a explicat de ce l-a desemnat pe Gabriel printre executanții loviturilor de departajare
0
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ciprian Ciucu anunță „5-6 ani de șantiere în București” și cere ca RAR să ...
Libertatea
Răsturnare de situaţie în cazul copilului de 2 ani mort lângă un tobogan ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
cel mai usor sa-ti acoperi neputinta este sa dai cu laturi in alti Rusine sa va fie
ALOOO LUCIANOO..PAi asta e valoarea CFR ULUI mahh nu castiga nici cu arbitrii , ca nu sunt toti prosti sa faca jaf.CAND E JAF IESE SCANDAL O FAC SI EI MAI CU PERDEA Lasati gargara ca la noi campionatu se cumpara am vazut si o sa mai vedem in Europa. Toti vb d ecefr ca e mare echipa cea mai valoroasa, asta pt fraieiri care habar nu au fotbal. De 2 ani vad ce joaca CFR un mare NIMIC si se face de ras nu de ras de cascadorii rasului prin Europa.
CFR e acuzata de tot ce se intampla rau in fotbalul romanesc.
://www.youtube.com/watch?v=H33JJFx5gGA atat am de zis kfr penalty inventat.Sa ma contrazica cine poate
miticii si-au umplut chilotii..degeaba ziarul de 3 parale miticesco-tziganesc numit gsp ataca provincia ..pai va dati singur cu tifla..adica 4 victorii 3 egaluri si o infrangere..vi se pare ajutor????adica 50% reusita...pfff..sunteti niste handicapati..degeaba prostiti lumea..provincia ia campionatul...si voi mizeriile aservite clanului becali....veti muri de ciuda..gunoaielor
perfect de acord ca unirea nu a fost dezavantajata. numai ca asa vrea gsp sa se inteleaga. nu am vazut nici un comment din partea ziaristilordupa meciul in care au castigat dupa doua eliminari ale adversarilor
INRADEVAR cfr e arutata, vb lu iancu nu e o campioana meritorie ;=)))
INRADEVAR
Mai degraba titlul ar fi : "GSP trage sforile contra CFR si pro Steaua" Apropo, despre arbitrajul de la Buzau ce ai mai aflat, dar despre suspendarea lui Petre dupa inregistrarile video, slugo' ?
Propun sa devina Transilvania autonoma sa joace numai ardelenii acolo și sa-i expulzam acolo și pe :Băsescu, Boc, Daniel Morar, Udrea, Blaga și nu ultimul rând procurorul șef baschetbalista. 35 % din PIB, vine din București, de ce dracului sa ajungă banii mei la ciobanii. Mureșan asta a tras în noi în decembrie '89!Când noi făceam revoluția ciobanii din Ardeal beau palinca și mâncau șunca. Cat de idiot sa fi cu asemenea alimentație idioata?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.