Alte știri din fotbal
Două goluri și un penalty ratat în Csikszereda - FC Argeș » Lupta la play-off devine teribilă: clasamentul ACUM
2
FCSB - Dinamo, derby de România » Echipele de start + Informații și imagini de la stadion
15
Stadionul din Superliga va fi scos la licitație pentru o sumă infimă, în plin campionat
0
Filipe Coelho nu se lasă păcălit de forma slabă a celor de la CFR și lansează avertismentul: „Va fi dificil”
0
Știri din fotbal internațional
Manchester City profită de eșecul lui Arsenal și relansează lupta la titlu » Cum arată situația la vârf în Premier League
0
Cum vede soția lui Lautaro Martinez relația lui Chivu cu căpitanul: „De aceea el îmi spune Cristian în privat!”
0
Inter - Como, în etapa 14 din Serie A » Deschidere de scor pe Meazza!
0
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele de start
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
6
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
Ar fi minunat sa revina...HAI CFR.
N-au cum sa *inteleaga* Steaua e un fel de CAP de pe vremuri: toti vreau sa o ajute sa-i recomande jucatori ,basca MAPN ii mai lasa sa joace pe ruina Ghencea,jucatotii buni sau rai ii sunt promvati de catre stelistul_Piturca si uite asa competitia este *corecta*. Iar pe stelisti i-ar bucura daca si concurenta asa cum e sabotata mereu s-ar desfiinta.Sa ramana singura Steaua..
Asa *falit* cum spui ca e ,situatia financiara e la zi ,plateste cele mai mari salarii din liga 1,etc.
Din poza lipseste doar..Bastos.Asa de chestie..
cel mai corect comentariu. plecarea lui a lasat in mijloc o gaura neagra. el ii tinea in spate pe fundasii centrali
ce nu intelegeti voi ,oierilor ,este ca CFR,este o echipa care sta pe piciorele ei(se autofinanteaza)sau vi nu stiti ce iseamna asta,asa ca ciocu mic,si mai lasati gargara cu falimentul,daca un buget de 9 mil de euroi pentru voi inseamna faliment eu nu mai am ce sa mai comentez
LA CFR LIPSESTE GABY MURESAN .....!!!!! RESTUL DOAR UMPLUTURI ....!!!
Hai, ca tu le stii pe toate !! Stii cumva daca Paszkanyi e mai falit decat tatucul Becali ?!
Bai cap patrat , nu intelegi ca PARTKANY e falit si nu are cum sa-i plateasca salariul lui Bastos ???
Ce Fu Ra echipa de pluton care in max. doi ani se duce in liga II-a !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.