Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
9
Știri din fotbal internațional
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Chelsea și-a prezentat oficial transferul de 47 de milioane de euro!
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
Icredibil ce nesimtiti puteti fi, nu stiu de ce va mai calcam saitul.
E bine că joacă alții la Viața Satului...
Cum să dai gol valabil și arbitrul sa îți scoată mingea din poartă.Asa ceva doar acum 10-12 ani se putea vedea pe vremea lui Costică Vâlcea sau a lui brichetă Deaconu.Rusine mafiei din arbitrajul românesc care a ajuns să modifice din nou ierarhiile in fotbalul românesc.
Sa nu intri in grupe, sa te elimine consecutiv 3 ani echipe ca viena guimaraes liberec, si sa razi de Cfr care are doi ani de senzatie in europa si trei ani consecutivi de campioana in liga 1, inseamna ca esti sub orice critica de penibil. Ai 5 ani in care ai castigat doar o cupa, in europa te elimina an de an neica nimeni si razi de aia care fac senzatie an de an in liga 1 si cupele europene, laso incolo !
Meciul Steaua ASA unde fundasul lui ASA il darama pe Varela si mai si pune mana pe minge...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
rusinea fotbalului romanesc vrei sa spui. eliminatii de pescarii de la dudelange acum 2 ani si anul asta au fost eliminati in turul 2 ucl.
in primul rand rapid s-a desfiintat definitivi si irevocabil in 2016. clona fc r nu a fost si nu este niciodata rapid. in al doilea rnad,Steaua in continuare este pe locul 65 in clasmaentul coef. uefa,cfr este pe locul 85. si tinand cont ca la anul nu o sa joace nici in ucl si nici in e.l. o sa pice iarasi pe locul 100 si ceva.
Analiză penibilă.Adevarata analiză se vede in Europa acolo unde Fotbal Club CFR Cluj 1907 face o bună propagandă fotbalului românesc de vreo câțiva ani și învinge echipe puternice cu bugete de sute de milioane de euro.Spre deosebire de alte echipe înființate ilegal din ordin politic care se fac de râs cu alde Lokomotiv Minsk sau alte echipe de pluton din Europa.CFR Cluj merită mai mult respect.Ieri noapte CFR Cluj a fost executată în stil mafiot .Gol valabil anulat eronat CFR-ului fără nici un motiv,în plus CFR Cluj trebuia să beneficieze de două penalty-uri clare văzute de toți specialiștii în domeniu.Dreptate pentru FC CFR Cluj 1907 mândria fotbalului românesc.
Becali a fost bun cand v-a facut campioni si asa ati prins Europa...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.