FOTBAL  »  Superliga  »  CFR CLUJ - FCSB 1-1

CFR - FCSB 1-1 // FOTO Eroarea imensă care a dus la golul FCSB-ului + celebrare extravagantă a lui Florinel Coman: l-a copiat pe Conor McGregor!

Articol de GSP - Publicat duminica, 16 septembrie 2018 22:03

FCSB a condus-o la pauză pe CFR Cluj cu 1-0. Unicul gol al primei reprize a fost reușit de Florinel Coman, în minutul 24, după o gafă de proporții a unui fundaș advers. Țucudean a egalat în minutul 48.

Fundașul maghiar Adam Lang a avut o intervenție total greșită, iar pasa lui nu a mai ajuns la coechipierul Arlauskis, ci a fost interceptată de Florinel Coman, care a finalizat nemilos.

Ajuns la 6 goluri în actualul sezon, mijlocașul de 20 de ani a avut o celebrare extravagantă, savurată din plin de colegi și oamenii de pe banca roș-albaștrilor. Jucătorul lui Dică a imitat mersul celebru al lui Conor McGregor, faimosul luptător irlandez de UFC.

Vezi și: FOTO Start încins de meci la Cluj » Alexandru Stan, iertat după o intrare dură! Nu a mai scăpat de "galben" 3 minute mai târziu