Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
0
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
2
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
SUA au fost la o oră de lansarea unui atac masiv împotriva Teheranului, ...
Libertatea
Oricine ar arbitra tot Dinamo va fi furata! Si asta pentru ca a ajuns echipa NIMANUI datorita ,,sampaniilor'' pe care le furnizeaza Borcea! Sa fim seriosi! Dinamo prin Borcea a fost ,,descoperita'' de asa-zisa convorbire telefonica, de de care nu s-a demonstrat nimic, deocamdata! Daca e doar o inventie a adversarilor( justificand un interes, normal)? De valiza cu ,,varza a la Cluj'' nu spune nimeni nimic? Rautatea si PROSTIA unora impotriva unei anumite echipe naste paranoia! Doamne ocroteste-i pe romani!
singurul comentariu anti CFR pe care-l fac: aveti un joc mizerabil, si daca tot pretindeti ca sunteti profesionisti, invitati-l pe presedintele vostru sa fie arogant in momentul in care o sa jucati fotbal restul....arbitraje, blaturi, scenarite...sunt doar cancan-uri
Nu cred cä va fi blat , KFR-ul are prea mare incredere in ei , doar , repet , dacä vor juca la pariuri , asa cum fac altii !
2-0 la pauza ,3-1 final. Cel putin asa s-au inteles.La casele de pariuri e deja blocat.
nu steaua si dinamo au facurt puncte pt champions league ci steau si rapid, subliniez si eu dinamo nu a facut puncte mai multe a facut vaslui si cfr decat dinamo.fortza arges
Cu siguranta cfr-ul "va invinge".
Comentariul tău.Citeste si the mai departe! Arata ca iti pasa! cheferetv.net/index.php/blog/16-vino-acasa-campionule..
Asa-i la Rrromanikka! Hotul striga "Hotzii!"!! Cei mai mari blatisti se tem ca ar putea sa faca si CFR Cluj la fel ca ei!!! Sa nu se teama. Nimeni nu le pricliteaza celor doi fosti "granzi" din Bucuresti titlul "onorific"(?!) de cei mai tari blatuitori!!!
invata mai intai sa folosesti corect limba romana si apoi treci la acuze..oricum sunt foarte amuzante comentariile anti-CFR. daca ar contine si argumente mai ca le-ar lua cineva in serios..asa in schimb... sincer ca suporter CFR imi doresc ca echipa sa inceapa sa joace, indiferent de rezultat. e plina tara de teorii ale conspiratiei. ma indoiesc ca si-ar fi menajat Costa titularii daca acest meci ar fi un aranjament. in tur la fel, nu vad logica in a face de rusine o echipa de CL cu un scor neverosimil 0-4, cand poti aranja frumos un 1-2 sau 0-1..plus rosu la un jucator titular. dar ce rost ar mai avea gazeta daca nu s-a bate fierul pe astfel de teorii! hai noroc!
Porumboiu , Borcea , Jijilica ce adunatura de caractere...unul si unul.Ma prapadesc de ras cand ii aud cum se plang ...Borcea eu zic ca va fura step by step, apropo poti sa mai faci rost de ceva sampania de aia de sti tu sa aibe cu ce sa sarbatoreasca CFR-ul? Merci ma Borcica, mare caracter...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.