Alte știri din fotbal
Trei goluri în ultimul meci al anului în Liga 2 » Clasamentul la finalul lui 2025
11
Câte bilete a vândut Dinamo la ultimul meci al anului pe teren propriu
0
Anunț de la Dinamo » Câte transferuri vor în iarnă: „Asta mă interesează”
0
Trecutul îi dă fiori Craiovei înaintea meciului cu Hermannstadt » Are Dorinel Munteanu un punct asigurat la debut?!
0
Știri din fotbal internațional
Veste de la Sao Paulo: „S-a terminat! Starea de sănătate nu-i mai permite să joace”
0
Bogdan Racovițan a semnat până în 2028: „Sunt foarte fericit și mândru”
0
Andrei Rațiu a fost inclus într-un top select din care fac parte Yamal, Mbappe și Vinicius
0
Genoa - Inter, în etapa #15 din Serie A » Chivu, față în față cu Dan Șucu și Nicușor Stanciu. Echipe probabile + cote
0
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Mesajul unui tânăr pentru magistrați, după ancheta Recorder. Mii de oameni ...
Libertatea
Marele exod al polonezilor din Marea Britanie. De ce tot mai mulți ...
Adevărul
De ce apar durerile de genunchi și cum pot fi prevenite. Un medic ortoped ...
GSP SPECIAL
Alertă în Sydney: oameni uciși și răniți într-un atac armat pe o plajă ...
Libertatea
hotzul striga hotzii !!! asa a fost de cand lumea si asa va fii in continuare . desigur ca vom castiga pt ca santem campionii romaniei . santem CFR 1907 !!! SA MOARA DUJMANII DE INVIDIE ... si sa cante pe la alte mese HAI CFR 1907 DRAGA !!!
CFR CAMPIOANA 2012!
Da in tur cand cfr a dat 4-0 si atuncea lea dat punctele ... Da ce Otelul e pomana voastra. Eu sincer cred ca o sa fie 2-1 pentru Otelul. Si Dinamovistii astia plagaciosi sa stea acasa, ca nici cu Otelul si nici cu Vaslui nu ati arata nimic. In tur erati pe val din cauza lui Niculae si a lui Danciu... dar cum ei se pornesc greu .. poate spre finalul campionatului sa mai jucati si voi ceva. Dar cu toate astea succes.
nu suport blaturile dar daca medias a jucat corect cu dinamo in ambele meciuri atunci si CFR sa joace corect cu Otelul. Hai CFR!!!!
arbitri
Oricum i bate cfr si cu ajutor sau fara,snt prea slabi otelul,o sa termine dupa locul 9...
Aloo!! Te rog, pune emblema lui CeFuRa si scoate embleama cu UTA, nu de alta dar ne jignesti mintind cu nerusinare ca esti suporterul nostru Pune mizeria ta de emblema cu CeFuRa... Cu siguranta, CeFuRa o sa fie ajutata de alrbitri daca nu este blat, toata tara este obisnuita cu magariile celor din cluj
3 motive pentru care zic ca o sa castige CFR-ul din pacate, are cel mai bun 11, joaca acasa, isi doreste sa se distanteze si vin si cu un moral bun
ungure,nu ma intereseaza ce comunicare profunda aveti cu animalele voi astia de tineti cu cfr la tara acolo ,da fii bun si nu te mai baga in seama cu mine ,ca puteam sa fiu taicatu daca n-as fi avut standarde
Nici usturoi nu ati mancat, si nici gura nu va miroase. Bate CFR Cluj fara probleme, si asta dintr-un singur motiv. Au ECHIPA, comparativ cu restul. Nu ca ar fi ei o valoare, dar pe plan intern pot fi nimiti Barcelona Romaniei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.