Alte știri din fotbal
Eugen Neagoe, furios după eșecul la ultima fază: „Sunt luat la mișto, sunt luat de fraier și nu îmi place”
0
Final INCREDIBIL în UTA - Petrolul! GOL la ultima fază, cu un șut perfect de la 25 de metri! Clasamentul în Superliga
6
A marcat superb în UTA - Petrolul, apoi a declanșat nebunia » O nouă echipă pe loc de play-off
0
Revenire la Rapid » Surpriza pregătită de Costel Gâlcă
0
Știri din fotbal internațional
Chivu este filosof înaintea ciocnirii lui Liverpool: „Nu ridic ziduri în jurul meu, ci încerc să construiesc punți”
0
Remake după 22 de ani: alt episod cu Chivu protagonist » Vine cu Liverpool pentru revanșă pe Giuseppe Meazza
0
Alanyaspor - Antalyaspor, în etapa #15 din Turcia » Ianis Hagi e titular
4
Salah nu face deplasarea pentru meciul cu Inter Milano! » Ultimele informații despre scandalul dintre egiptean și „cormorani”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
De ce noul primar al Bucureștiului, Ciprian Ciucu, nu se înțelege cu ...
Libertatea
Patru soldați ruși, condamnați la închisoare după ce au ucis un american ...
Adevărul
Ionel Ganea organizează un eveniment special în memoria fiului său » ...
GSP SPECIAL
A murit „subit” ambasadorul Rusiei în Coreea de Nord, Aleksandr Mațegora. ...
Libertatea
Daca CFR va castiga inseamna ca a avut dreptate. Stati linistiti, blaturi se fac la niveluri inalte iar Romania este jos de tot.;) O sa vedem la final..
un super stadion cu un gazon pe care nu se poate juca un meci romania- franta sau un meci jucat in provincie, pe un stadion micut si saracacios dar cu un gazon impecabil? de aici se vede clar imcompetenta si spiritul mafiot frf si lpf. din pacate fotbalul romanesc nu mai are nici o sansa.
Are dreptate Porumboiu... Stie el ce stie, si acum stie toata tara. Este vremea ca Otelul sa dea inapoi cele trei puncte luate la CFR , atunci, cu golul "fabulos" al lui Antal. Nici o surpriza aici... R-U-S-I-N-E !
Mai dam vreo 3 ca sa crape ala de ciuda!
Otelul = Unirea Uriceni 2... impart banii si o baga in B.
Da mai cap de pluta nu conteaza, conteaza doar aberatiile tale! Du-te si fa nani samantarule!
Steaua CFR Cluj Rapid U Cluj Dinamo Otelul Astra FC Vaslui Pandurii Tg. Jiu Gaz Metan Braşov Petrolul Târgu Mureş Vointa Sibiu Ceahlaul Sportul CS Mioveni Concordia
o facem cu tine, ghiaurule, dar vai tu ai plecat din patrie, nu-i asa? tradator de neam si tara!
Ba cap de bidon in ultimii 5 ani nationala a rulat vreo 60 de jucatori ce conteaza Muresan sau Bud !! Si chiar daca printr-o eroare i-am lua si pe ei in evidenta au facut cumva vreo diferenta la NATIONALA ? Au inmormintat ei echipe precum Franta, Olanda, Italia, etc...ca eu nu imi amintesc nimic de genul asta !!!
CFR Cluj Rapid U Cluj Dinamo Steaua Otelul Astra FC Vaslui Pandurii Tg. Jiu Gaz Metan Braşov Petrolul Târgu Mureş Vointa Sibiu Ceahlaul Sportul CS Mioveni Concordia
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.