Alte știri din fotbal
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
0
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
6
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
2
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
io nu pot intelege dc craiova se zbate la retrogradare....are viitorului fotbalului national....toti tineri si talentati...dar se pare ca se rup fizic in repriza a 2 a....aduceti ma un preparator fizic capabil la craiova...daca ar avea cap mititelu ar face sute de milioane in urmatorii 3-4 ani...numa sa aduca un antrenor si PREPARATOR FIZIC competenti...ca materie prima exista la craiova...doar trebuie slefuita....
Nimic paranormal! Doar blat! Ordinar! C.F.R. = P.D.L. Si ajunge!
Paranormal ???? sunteti dusi cu pluta ? a fost un scor normal!
Daca acest meci s-ar fi jucat intre oricare alte doua echipe ar fi fost blat ordinar dar pentru ca este implicata cfr toata lumea "vede" meci corect si un "efort urias" al clujenilor de a reveni. Si curcile rad cand aud asa ceva. De ce in repriza a doua craiovenii cand scapau pe contratac se opreau pana venea un clujean si ii lua mingea? Ce naiba acum toti suntem orbi? Nu vede nimeni ca la pauza s-au facut jocurile si Universitatea a "uitat" subit unde este poarta l
Cat de ... "stelist" poti fi ca sa vezi blat la acest meci?!? Bine zicea Voda Lapusneanu: "Stelisti"... dar multi!!!
o mica greseala in titlu" PARAInormal, nu PARAnormal era corect.
la asemenea blat nu mai incercati sa aduceti niciun argument :))
la puscarie sa va duceti toti cei implicati in blatul asta ordinar,mai murdar decit ce facea bistrita pe vremuri,iar tu miti sa-ti cumperi luminari si coroane de toti...........ne mai ramasese onoarea,ne-ai luato si pe asta.............
Paranormal? Eu cred ca mai mult PARA decit NORMAL.Daca gazetarul era impartial trebuia sa spuna cum a inchis arbitru okii la faultul lui Deac fara minge asupra unui oltean.La bruscat si impins cu ambele miini sub privirile blinde ale tusierului de era sa-si sparga olteanu fata in reclamele de pe margine.Faultul era de galben si cum Deac mai avea unu CFR ar fi jucat 9 si nu ar fi putut sa mai intoarca scorul De aceea a fost mai mult PARA decit NORMAL caci cind inchizi okii poti deschide punga.
Dupa CFR,U Craiova este cea mai aproape de sufletul meu. Si o spun cu toata taria,ca: Oltenia ,Craiova merita mult mai mult! Doar aranjati-va problemele interne!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.