Alte știri din fotbal
Doliu în fotbalul românesc » Radu Mărginean a murit la vârsta de 43 de ani în urma unui accident tragic la baza lui sportivă
0
Atacantul dorit de Gigi Becali la FCSB, în negocieri avansate cu un alt club
1
Gigi Becali are oferta pe masă » DC United și Anderlecht îl vor pe jucătorul de la FCSB
5
„Excelează acolo” » Opinie contra curentului despre noul transfer al lui Dinamo: „Am auzit foarte multe lucruri bune despre el”
0
Știri din fotbal internațional
Franța, demonstrație de fotbal cu Suedia și calificare la pas în „optimile” Campionatului Mondial
2
De neoprit! Kylian Mbappe, o nouă bornă istorică la Campionatele Mondiale
0
Selecționerul și-a dat demisia după eliminarea de la Campionatul Mondial
0
Selecționerul Norvegiei, în lacrimi după calificarea dramatică în „optimile” CM 2026: „Este un miracol”
0
Lifestyle
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Anonimul care și-a vândut toate hainele pentru fiul bolnav a fost umilit public de Chilavert, a venit FALIT la Mondial, iar acum a șocat istoria fotbalului!
6
Iubita olandezului Quinten Timber îl consolează după ratarea de la 11 metri: „Leul meu, puterea ta mă uimește”
1
„Diana-braziliana” a onorat pariul pierdut cu Dan Alexa, în direct la TV: „Băi, dar le face! Eu nu am crezut”
6
Rezultate Evaluarea Națională 2026. 7 elevi au avut media generală 10, 79% ...
Libertatea
Vremurile când România avea climă tropicală, iar temperaturile erau și cu ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan și-a publicat declarația de avere. Consilierii care au ...
Libertatea
se pare ca ciobania ce tot apare in sportul romanesc isi are rădăcini în lipsa de educație oameni care au trecut prin scoli cu pile. Țiriac sau titi Ionescu nume de cod s-a comportat execrabil fata de Serena Williams prin remarci de cartier marginal. Nastase a înjurat arbitra unui meci de tenis al naioanalei de tenis Anglia. Remarcile lui Cornel Dinu fără perdea fata de jucatori romani citind de hectolitrii de băutură băute cineva pe cine era jucător. și el crede ca are eduactie dar nu are . nu are nici ștaif. apoi Halep nu a aplaudat la intrarea în teren a lui Nadal recent și se pare ca este la mijloc antrenorul ei care nu are legături prea prietenoase cu Nadal. Hagi care a folosit cuvinte total de cartier marginas cineva fata de Lucescu. aduceți-va aminte cine Voluntari parca a cîștigăt cupa cu Viitorul și Hagi a rămas pe banca muncind semințe și nu a fost prezent la premiere. exemplele pot continua dar ce puteți sa cereți de la Dan Petrescu și el cu o educație imilitaroasa dar fără cultura fără ștaif chiar dacă a jucat intr-o țară ca Anglia sau prin alte tari. Sunt antrenoare genul Bergodi, Reghe și alții care au totuși o educație a bunului simt. Ei sunt obișnuiți sa facă educație cu bita să-și injue jucătorii gen Petrescu sau Hagi care s-a răstit și la un biet copil de mingi. una este una și alta este alta. din păcate multi antrenori nu au modele și se cred super deștepți avind aroganta omului simplu și lipsit de rusine. mai este mult Pina departe.
Ghiolban needucat cu impresii de lord
„Am fost la baie, am vorbit puțin la telefon". Mai lipsea să spună că i-a mers burta, dar poate și-a păstrat acea replică pentru returul cu Pyunik. Am încercat să mă abțin, o perioadă, să mai comentez gesturile bursucului, în urma insistențelor unor useri. Aceștia se arătau extrem de deranjați că un locuitor al urbei vociferează constant la adresa unui "monstru sacru" (mai are de lucrat pentru a fi și sacru) care ne reprezintă orașul cu cinste prin performanțele pe care le realizează. Ok. Tot respectul pentru contribuția la ultimele trofee. Dar e chiar atât de greu să încerci să fii și fair-play? Nu pentru noi, cârcotașii de serviciu, nu pentru adversari, nici pentru pușcăriașii care te înțeapă cu fiecare ocazie. Ci pentru tine și ce ai însemnat tu, cel care ne-a scos în stradă și ne-a făcut să dansăm pe bulevarde până în zori. Pentru cel care i-a bucurat pe fanii ce iubeau fotbalul pe care îl jucai... și pe care acum îl ucizi, alegând o tactică în care nu mai crede nimeni. E timpul să redevii Super Dan! Dar pentru asta, trebuie să te întorci cu gândul la locurile și vremurile în care ai învățat că nu câștigi nimic dacă nu ești FAIR-PLAY.
A fost un meci peste nivelul campionatului. Sunt cele mai bune echipe!
Dan Petrescu a arătat respect pentru competiție... jucând cu rezervele. Obiectivul lui este altul.
… orban e mai tare ca burlanu … o echipă finanțată de la budapesta câștiga cupa și supercupa din România … jalnic campionat.
SuperDan si-a aratat inca o data muschii mari si caracterul mic, mic de tot...
Dan Petrescu e suparat ca nu s-a intrerupt meciul la 1-0 ca sa le dea medaliile direct. Si i-a mai batut si la cornere si la cartonase rosii. E nedrept, sa se schimbe regulile!
Bai, care l-ati blocat pe SuperDan in baie? Nu va e rusine? N-a mai prins baiatul medalie!
Eee nu…
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.