Alte știri din fotbal
Slovacia - România, meciul consolării, cu gândul la Mircea Lucescu » Echipa probabilă a „tricolorilor”
0
Săptămână mare la Steaua: „Voi anunța metoda prin care eliminăm bariera promovării”
4
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
4
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul cu Galați. El are laringită”
0
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Spaniei îl provoacă pe Hansi Flick: „Risc și mai mulți jucători de la Barcelona!”
0
Rivalitatea dintre Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-a mutat pe piața transferurilor!
0
Selecționer dat afară la miezul nopții, cu 79 de zile înainte de Mondial!
0
Cere ca jucătorii lui Arsenal să fie suspendați, după ce au „dezertat” de la naționale!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
O adolescentă de 16 ani, ucisă în plină stradă. Cinci tineri au fost ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Eu cred că bando si wolttul au o grămada de alte nickuri . Au si mai multe IP-uri . De fapt cele mai multe .Psssssst !
Eu ti-am inteles ironiile . Ca intre bucuresteni .. )) ! Apropo acum fara ironii bando si bianco sunt dementi dupa steaua respectiv dinamo dar incearca din rasputeri sa fie echilibrati . Eu nul nu cred ca vor reusi niciodata . Microbul e prea adinc in ei.
bai tzaca, tu stii ce inseamna parantezele alea ?
Latra te rog in alta pare.
...am mai vazut meciul asta..:)) castiga federer..:))
****pe digi2 e setul decisiv intre federer si benneteau*****
Nici pentru 100 de miliarde de euroi . E ” grele ” este ? Si asta e valabil si pentru mine . Dar eu macar recunosc. Acum incepe sa injuri . Astept .
Nici pentru 100 de miliarde de euroi . E ” grele ” este ? Si asta e valabil si pentru mine . Dar eu macar recunosc. Acum incepe sa injuri . Astept .
:))))))))))
cred ca ai zis la misto faza ca lumea era obligata sa tina cu steaua :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.