Alte știri din fotbal
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
6
FIFA a dat regula pentru Superliga » Ce fotbaliști vor primi procente din transfer + Clauzele, obligatorii
0
Alertă la FRF, după dezvăluirile Gazetei! Sesizare de urgență în scandalul momentului » Președintele riscă doi ani de suspendare!
2
Două achiziții tari la Sepsi! Dioszegi nu mai vrea să retrogradeze
3
Știri din fotbal internațional
Topul salariilor selecționerilor de la Mondial » E plătit de 4 ori mai bine decât campionul mondial!
0
Noi mărturii ale lui Chivu despre primul eșec dureros la Inter: „ZERO! Pentru mine, lucrul cel mai important e...”
0
Înainte de Mondial, Thierry Henry a primit o stradă cu numele său în New York + Pe cine vede favorită la câștigarea turneului
0
Gafă la fotografia lotului! » Haaland: „M-au confundat, or fi uitat de mine”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Un primar din Banat încearcă de șase ani să facă un „complex de agrement” ...
Libertatea
Controversele din jurul noii grile de salarizare reapar în spațiul public. ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Statul român a „sechestrat birocratic” banii pomicultorilor. Cum i-a lăsat ...
Libertatea
Femeia te ridica ,femeia te coboara.Reghe asta a fost initial un baiat finut. Gagica aia l-a stricat de cap. I-a distrus familia, l-a dus la chefuri maneliste prin paduri prin SUA, el si-a pierdut capul , a luat jucatorii *ei* ,si-a cumparat Rolls Royce (doua inca !). L-a mai avut pe cap si pe excrocul ala de Jiji ,iar acum e la capat de rum.Asta e viata!
Va batea ea CFR de mai multe ori.Ati *tras* cu arbitri gen Tudor ,afiliati la coperativa... A fost un meci in care la scorul de 1-0 ptr CFR arbitrul a dat doua cartonase rosii cfr-istilor in acelasi minut.Meciul pana la urma s-a terminat la egalitate.
Asta e problema, NU avem jucatori (si nici antrenor). Jucatorii pe care noi i-am adus sunt pe bani grei, in timp ce alte echipe aduc gratis unii de nivelul lor sau chiar mai buni
Cu toate ca avem jucatori echipa nu joaca nimica.
Clar Reghe nu prea stie ce sa faca. Sa te bata CFR acasa dp 1000 de ani.
Gigi l-ar da usor afara, mai ales ca are salariul cel mai mare, chiar si decat jucatorii. Are peste 30.000 euro pe luna si nu justifica cu nimic... Echipa e slab pregatita, mai ales fizic. Ehipa are moral slab, doar jucatorii implicati in triunghiul nevasta-antrenor-jucator il mai sustin... Steaua va avea un meci la Voluntari unde nevasta are 5 jucatori sub contract, deci va castiga convingator. Apoi vine Craiova la Bucuresti si vom vedea cat de valoroasa e echipa lui Reghe... Daca nu sunt in stare sa-i bata pe olteni, adio ganduri de palton...
nu-l da ciobi afara ca din pacate el duce lipsa de minte si toata echipa e impresariata de sefa asa zisului antrenor. daca dispare asta adio titlu. asa mai cu adversari gen viitorul botosani mai cu gaman avram si alte specii vine si ala
Chiar credeti ca e atat de atractiv subiectul ?
La Steaua mai rar, mai ales cand jucau Lăcătuș, Hagi si restul corifeilor, la jiji SRL aka FCSB destul de des, insa nu mai intereseaza pe nimeni, in afara de o mâna de jijisti ... Insa nu-i nimic, scapam noi si de jiji pana la urma, si apoi vom încerca sa facem uitata perioada din 2003 încoace, cea mai rușinoasa din istoria clubului.
Nu este adevarat! Intoxicatii de presa... Toate sunt bune si frumoase la fcsb. Gigi, reghe, mm si mache mana iute se iubesc la fel de mult. Bine... mache se mai iubeste si singur :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.