Alte știri din fotbal
Bun prieten cu Lucescu, Gigi Becali comentează cumpăna selecționerului: „Nu știați?”
0
Lui Lucescu i se montează un defibrilator! Informații de ultim moment despre starea de sănătate a selecționerului
0
Un membru al Generației de Aur a rămas fără telefon în Turcia: „Am făcut reclamație la Poliție”
0
U Cluj își bate propriul record: suma uriașă primită de la autorități » Iată bilanțul consultat de GSP: din nou pe plus
0
Știri din fotbal internațional
Au inaugurat „noul Azteca” » Imagini ca în jocurile video cu stadionul de la Cupa Mondială 2026
0
Bernardo Silva dezvăluie adevăratul motiv al plecării de la Manchester City
0
Naționala de nerecunoscut! Umilință în Noua Zeelandă, după ce s-a făcut de râs în preliminariile CM 2026
0
Iar probleme cu portarii! » Bayern suflă și-n iaurt înaintea „dublei” cu Real Madrid
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Procurorul care a luat șpagă 10 tone de motorină vrea prescripție sau ...
Libertatea
Si ce vrei sa faca ? Daca nu are un prim 11 competitiv, trebuie sa incerce sa gaseasca o formula cat de cat decenta
Ineptule, vezi ca-ți desființează JIJI clona și ai sa strigi Hai Clinceni! *** de ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
mai repede desfiinteaza jambazi fecesebeu decat sa pice DINAMO in b
Bravo strambule ...tu faci experiente cu " mortul " in casa ....esti al 3-lea antrenor cu surprize surprize ....sper sa nu avem o surpriza de liga a 2-a
blat marca chiajna. in conditii normale,chiajna ar trebui sa stearga pe jos cu *** aka rusinea romaniei,dar acuma o sa fie blat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.